U nas nie ma przypadków

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na za10groszy.pl nie ma miejsca na przypadek. Tutaj naprawdę trzeba się postarać, by zostać zwycięzcą i zgarnąć super przedmiot za grosze. Nasze aukcje to nie ruletka czy gra w kości. Tutaj liczy się zupełnie coś innego. Co takiego?

BLOG_2015_06_003---tydzien-29_01_M_PLPo pierwsze przemyślana, skuteczna strategia, którą zaskoczycie innych użytkowników. Jedni stosują proste taktyki, łatwo przewidzieć ich ruch, przejrzeć ich plan. Inni są sprytni, mają nieszablonowe strategie. Po drugie upór – w końcu zamierzacie kupić przedmiot za grosze. Im bardziej chcecie wygrać, tym większe macie szanse na aukcyjny sukces. Po trzecie umiejętność wnikliwej obserwacji, szybkiego reagowania oraz przewidywania i wyprzedzania ruchów przeciwników.

Nasze aukcje nie mają nic wspólnego z grami hazardowymi. W grach hazardowych o zwycięstwie decyduje przede wszystkim przypadek i szeroko rozumiane szczęście. A na za10groszy.pl o wyniku aukcji decydują jedynie użytkownicy, którzy biorą udział w danej aukcji. Powodzenie w grach hazardowych nie wynika z racjonalnych decyzji gracza. A na za10groszy.pl sami kreujecie przebieg aukcji swoimi przemyślanymi działaniami: albo przebijacie, albo nie przebijacie. Możecie licytować ręcznie lub skorzystać z wygody, jaką daje Automat. Zwiększacie i zmniejszacie przebicia Automatem. Możecie włączać się do licytacji w dowolnym momencie lub skorzystać z Automatu Smart, który przebije pierwszy raz dopiero wtedy, gdy na aukcji licytuje już tylko jedna osoba. Możecie licytować na kilku aukcjach naraz albo wybrać sobie tylko jedną aukcję.

Macie realny wpływ na to, co dzieje się podczas każdej licytacji. O tym, kto wygra aukcję, decydujecie tak naprawdę Wy.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.