Letnie aukcje na żywo w Szczecinku

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Za nami pierwszy wakacyjny weekend z “Projektem Plaża”. W Szczecinku dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Nie zabrakło też aukcyjnych emocji.

Wylicytowano dwa 32-calowe telewizory, dwa markowe aparaty oraz wielofunkcyjną drukarkę. Żaden z przedmiotów nie kosztował więcej niż pięćdziesiąt groszy! Wspólnie z mieszkańcami kurortu bawiła się Natalia Siwiec. A już za dwa tygodnie podobnych emocji doświadczyć będą mogli mieszkańcy Sarbinowa koło Mielna!

Cudownie się bawiłam w Szczecinku. Radość, jaką dostarczają licytacje, to coś niesamowitego. Dlatego zachęcam wszystkich do brania udziału w naszych aukcyjnych zabawach – powiedziała Natalia Siwiec, ambasadorka Serwisu za10groszy.pl.

To, co działo się na plaży miejskiej w Szczecinku, można było zobaczyć na żywo w „Dzień Dobry Wakacje”. Natomiast na pełną relację z imprezy zapraszamy w najbliższą niedzielę o 11:00 do programu „Co za tydzień” na antenie TVN. Tego dnia na wszystkich użytkowników czekać będzie wyjątkowa niespodzianka. Zaloguj się zatem 19 lipca i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.