Co licytować na początku?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Właśnie zarejestrowałeś się w Serwisie? Super! Kupiłeś pierwszy pakiet BIDów i zastanawiasz się, co licytować na początku? Na pewno kusi cię, by wziąć udział w licytacji nowoczesnego aparatu. Ale powoli. 🙂

Na początku warto stworzyć własną taktykę, sprawdzić swoje możliwości na różnych aukcjach. Nie zaczynaj od licytacji nowości, ponieważ na takie przedmioty może być dużo chętnych. Na naszych aukcjach znajdziesz bardzo dużo przedmiotów, od których warto rozpocząć swoją przygodę z Serwisem! Proponujemy kilka opcji.

1) Licytuj przedmioty, które nie są drogie

BLOG_2015_06_002_MF1_t28_pNa początek polecamy kategorię “Pakiety, Bony, Karty”. Sprawdź swoje siły w licytacji bonu na zakupy. Bon możesz zrealizować w tysiącach punktów handlowych, usługowych oraz na stacjach benzynowych na terenie całego kraju. To znaczy, że możesz wykorzystać go, na co tylko chcesz!

Sprawdź również, co ciekawego przygotowaliśmy dla ciebie w kategorii “Super okazje”. W jednym miejscu znajdziesz przedmioty ze wszystkich kategorii. Zgromadziliśmy tu wybrane markowe produkty, takie jak: perfumy, pendrivy, kosmetyki i wiele innych. To dobre miejsce na wypróbowanie różnych strategii.

2) Licytuj bardziej niszowe przedmioty

Sprawdź, na jakich aukcjach jest najmniej użytkowników. Jeżeli wygrasz przedmiot, którego nie potrzebujesz, zawsze możesz wymienić go na BIDy. W ten sposób powiększysz stan swojego konta i będziesz mógł brać udział w innych licytacjach.

3) Licytuj przedmioty, które potrzebujesz

Chcesz kupić coś praktycznego? W zakładce “Dom i Ty” znajdziesz odkurzacze ręczne, wkrętarki, a także akcesoria kuchenne. A może marzysz o odpoczynku i spokoju? Świetnym rozwiązaniem będzie hamak! Relaks w czystej postaci. W zakładce “Zdrowie i Uroda” również znajdziesz wiele ciekawych przedmiotów. Denerwujesz się na swoją żonę, że kolejną godzinę spędza w łazience i już jesteście spóźnieni na spotkanie? Zrób jej prezent i wylicytuj lokówkę, dzięki której ułoży włosy w kilka minut. 🙂

To od ciebie zależy, co będziesz licytować na początku. Czekamy na twoje komentarze do wygranych aukcji.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Cieszę się, że udało mi się do was dołączyć. Muszę jednak podszkolić się żeby zacząć jakąkolwiek licytację 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.