Obserwacja się opłaca

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Skuteczna obserwacja to długa obserwacja. Obserwacja aukcji, zachowania i taktyki innych użytkowników pozwoli ci na racjonalny udział w licytacjach. Nie stracisz przy tym niepotrzebnie BIDów. Spokojnie podchodź do każdej aukcji. Najpierw obserwuj, a dopiero później włączaj się do licytacji.

Obserwacja aukcji jest naprawdę bardzo pomocna. Na jej podstawie spokojnie i z głową stworzysz własną idealną taktykę. Obserwuj nie tylko aukcje, ale również innych użytkowników. Możesz stwierdzić, które według ciebie zachowania pozostałych użytkowników są nieprzemyślane.

BLOG_2015_06_002_MF2_2_t28_pNa za10groszy.pl możesz dodawać aukcje do obserwowanych – to bardzo wygodna opcja. Wystarczy, że na stronie ze szczegółami aukcji klikniesz w “Dodaj do obserwowanych”. Będziesz mógł wtedy śledzić trwającą aukcję oraz zachowania i taktykę osób, które biorą w niej udział. Obserwowaną aukcję zawsze znajdziesz w zakładce “Moje Konto”.

Wykorzystałeś właśnie limity wygranych aukcji? To też bardzo dobry czas na obserwację pozostałych użytkowników. Możesz ulepszyć wtedy swoją taktykę, przemyśleć, co możesz zrobić następnym razem lepiej. Taka analiza pomoże ci odnieść sukces podczas kolejnych licytacji.

Obserwuj też ruch na stronie. Sprawdź, kiedy najlepiej licytować. Zastanów się, kiedy może logować się mniej osób niż zazwyczaj. Warto pamiętać, że na naszych aukcjach możesz licytować 24 godziny na dobę.

Zanim przystąpisz do licytacji, uważnie obserwuj aukcje, a w przyszłości to na pewno zaowocuje. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Dzięki obserwowaniu aukcji możesz wiele się nauczyć. Będziesz wiedział, jaka pora dnia jest najlepsza do licytacji, na jakich aukcjach jest największy ruch. Poznasz też taktykę pozostałych użytkowników. A twoim zdaniem obserwacja się opłaca?


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Takie nieprzemyślane licytacje mogą doprowadzić do bankructwa, dlatego jak najbardziej zgadzam się, że trzeba do tego podejść z głową i odpowiednią strategią.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.