To faktycznie działa!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

O za10groszy.pl dowiedziałem się przypadkiem przez Facebooka – jeden z moich znajomych “polubił” ten Serwis. Postanowiłem poczytać o licytowaniu na blogu, poobserwowałem też kilka aukcji. Skuszony markowymi produktami, założyłem konto i kupiłem na start promocyjny pakiet 2000 BIDów.

Na dobry początek wziąłem udział w aukcji bonu na zakupy o wartości 50 zł. Udało mi się ją wygrać już po kilku przebiciach! Bon dotarł do mnie bardzo szybko, bo po 2 dniach. Jakie są plusy tak szybkiego zwycięstwa? Mając jeszcze dużo BIDów, mogłem od razu przystąpić do innych licytacji.

03.07_MFKolejnej aukcji nie wygrałem – pewnie zwycięzca miał więcej BIDów ode mnie. Nie poddałem się jednak i następnego dnia kupiłem pakiet promocyjny 200 BIDów. Tym razem licytowałem na kilku aukcjach naraz. Chciałem też wypróbować strategie innych użytkowników za10groszy.pl.

Trudno opisać moje zdziwienie, gdy wygrałem jedną z tych aukcji! Super nowoczesny aparat fotograficzny wpadł mi w ręce za jedyne 50 groszy! Wcześniej nie planowałem kupować tak drogiego sprzętu. Nawet z kosztami przesyłki zapłaciłem bajecznie niską cenę. Po weekendzie zapukał kurier i aparat był już u mnie – cały, z gwarancją i nowy!

Często śledzę aukcje, czytam bloga i posty innych użytkowników. W ten sposób opracowuję własne strategie licytowania. Jestem pewien, że uda mi się wygrać jeszcze niejedną aukcję!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.