Jedyny taki Serwis na świecie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Popularność za10groszy.pl wzrasta roku na rok. Coraz więcej osób docenia połączenie kupowania z rozrywką. U nas zakupy są o wiele bardziej ekscytujące niż na innych serwisach aukcyjnych.

MF_26.06Dlaczego zatem warto dołączyć do naszej kilkumilionowej społeczności? Serwis za10groszy.pl to zupełnie inna forma zakupów online. Licytujesz przedmioty w niesamowicie niskich cenach i świetnie się przy tym bawisz. Każde twoje przebicie to wzrost emocji oraz spora dawka adrenaliny. Ale to nie wszystko – w naszych aukcjach możesz brać udział przez 24 h na dobę! Zabawa na za10groszy.pl nigdy się nie kończy.

Jesteśmy z wami już prawie 7 lat! Pierwsza aukcja w Serwisie za10groszy.pl odbyła się 13 października 2008 roku i od tego czasu przeprowadziliśmy już prawie milion licytacji! Milion powodów do radości dla setek tysięcy użytkowników!

Codziennie w naszym Serwisie kończy się kilkaset aukcji. Prawda, że ten wynik robi spore wrażenie? A to wszystko za sprawą ogromnego zainteresowania użytkowników. Obecnie działamy na całym świecie, na 5 kontynentach i nie zamierzamy na tym poprzestać. Teraz każdy mieszkaniec Włoch, Węgier, Francji, Polski czy Rosji może rywalizować o nowoczesne produkty z obywatelami Brazylii, Argentyny, a nawet Chin!

Sztuką nie jest kupować, lecz zdobywać cenne produkty za niewielkie pieniądze. I mieć z tego mnóstwo radości! A gdy można przy tym sporo zaoszczędzić – to jeszcze jeden powód, by licytować na za10groszy.pl!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.