Licytuj atrakcyjne pakiety BIDów

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W naszym Serwisie możesz licytować nie tylko markowe przedmioty, ale także pakiety BIDów! To prosty sposób na zwiększenie stanu swojego konta.

W Serwisie za10groszy.pl kupisz różne pakiety BIDów: 100, 500. Aukcje z pakietami BIDów znajdują się w kategorii „Pakiety, Bony, Karty”. Codziennie odbywa się kilkaset licytacji z pakietami BIDów, więc wszyscy znajdą coś dla siebie. Każdego dnia oferujemy naszym użytkownikom na aukcjach aż 50000 BIDów! Do niektórych przedmiotów dołączamy również BIDy w prezencie.

MF_PL_24.06Dzięki temu, że aukcje z pakietami BIDów rozpoczynają się średnio co kilkanaście minut, możesz wybrać dowolną porę i taktykę. To od ciebie zależy, w ilu aukcjach weźmiesz udział. Jeśli przegapiłeś jakąś licytację, nic straconego – za chwilę możesz przystąpić do kolejnej. Sprawdź, jakie aukcje już trwają. Masz czas zastanowić się, jaki pakiet BIDów chcesz wylicytować i kiedy włączyć się do aukcji.

Na za10groszy.pl możesz codziennie wygrać 1 pakiet BIDów. W ten sposób bardzo szybko na twoim koncie znajdzie się mnóstwo BIDów. Załóżmy, że każdego dnia zostajesz zwycięzcą aukcji z pakietem BIDów. Wówczas w miesiącu możesz zebrać minimum 3000 a maksymalnie aż 77500 BIDów!

Z okazji różnych świąt lub wydarzeń na naszych aukcjach pojawiają się też specjalne pakiety BIDów. W dniu 6 urodzin Serwisu do wylicytowania były promocyjne pakiety po…. 5000 BIDów każdy!

A ty w jakich aukcjach z pakietem BIDów bierzesz zazwyczaj udział? Ile razy udało ci się już wygrać? Czekamy na twój komentarz!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Naprawdę rewelacja!

    Odpowiedz
  2. Wygrałam dwa razy, a jestem jeden dzień w serwisie. REWELACJA!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.