Automat? Super!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Podczas aukcji pewnie wielu z was zastanawia się, czy ustawić Automat. Odpowiedź jest prosta: tak! Nie bójcie się Automatu – ta funkcjonalność bardzo ułatwia licytowanie, a przy okazji pozwala mieć więcej czasu na inne sprawy.

Po ustawieniu Automatu nie musicie już zadawać sobie pytania: “Czy zdążę przebić na czas?”, ponieważ Automat licytuje za was. Nie martwcie się też o to, że na jednej aukcji wykorzystacie zbyt dużo BIDów. Przecież sami ustawiacie Automat na określoną liczbę przebić. A na przycisku “Przebij” widać wyraźnie, ile BIDów zostanie pobranych z waszego konta przy każdym przebiciu. Łatwo więc zaplanować wykorzystanie konkretnej liczby BIDów.

20.06

Kiedy mi najbardziej przydaje się Automat?

* Jestem właśnie w pracy, a akurat zaraz zacznie się aukcja z przedmiotem, na którym bardzo mi zależy. Ustawiam Automat i co jakiś czas sprawdzam, ile zostało mi przebić.

* Nie muszę wybierać między imprezą u kolegi a aukcją. Ustawiam Automat i cieszę się zabawą ze znajomymi. Gdy znajdę chwilkę, loguję się do serwisu z mojego iPhone’a, by zobaczyć przebieg licytacji.

* Gdy moja aukcja odbywa się w nocy, na wszelki wypadek ustawiam Automat na większą liczbę przebić. I śpię sobie spokojnie do samego rana!

* Czasami nie wiem, kiedy zacząć licytować. Wybieram wtedy Automat Smart – uruchamia się w momencie, gdy na aukcji zostaje jedna osoba. Taka opcja zwiększa więc moją szansę na wygraną.

* Wielu użytkowników boi się licytować, kiedy widzą na aukcji Automaty. Ja też stosuję tę strategię, by przestraszyć innych i mieć mniejszą konkurencję.

* Zdarza się, że biorę udział w kilku aukcjach jednocześnie. Ponieważ nie mam czasu na śledzenie ich wszystkich, ustawiam Automat – i po problemie!

Automat ma mnóstwo zalet – jest pożyteczny, wygodny i licytuje również po wylogowaniu z serwisu. Jeśli choć raz użyjecie Automatu, przekonacie się, że to świetna opcja.


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. Nie chciałem licytować od razu. Najpierw obejrzałem kilka zakończonych aukcji, by sprawdzić ich ceny końcowe. Byłem też ciekawy, ile pieniędzy zaoszczędzili zwycięzcy. Groszowe ceny zrobiły na mnie duże wrażenie. Perfumy Hugo Boss za 50 groszy? Tablet Apple za 29 groszy? Takie kwoty działają na wyobraźnię!

    Odpowiedz
  2. za10groszy.pl jest naprawdę fajne.

    Odpowiedz
  3. Automat jest super! Działa nawet, gdy twój internet słabo chodzi – Polecam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.