Licytuj, skąd chcesz i kiedy chcesz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Musisz pilnie coś załatwić, podczas gdy trwa zacięta rywalizacja na aukcji. Nie chcesz, by coś cię ominęło? Podpowiadamy, co zrobić.

Jeśli jesteś w drodze do pracy lub na wycieczce i nie masz przy sobie laptopa – licytuj z telefonu! Wpisz w przeglądarce adres “za10groszy.pl” i w pełni korzystaj z możliwości, jakie daje Serwis! Jeśli masz iPhone’a, pobierz darmową aplikację ze sklepu App Store, zaloguj się i przystąp do rywalizacji o upatrzony przedmiot.

Nie możesz w danym momencie śledzić przebiegu licytacji? Ustaw Automat na większą liczbę przebić, co pozwoli ci na dłuższe uczestnictwo w aukcji. Jeżeli trafnie pomnożysz czas na przebicie przez liczbę BIDów, mogą ci one wystarczyć do powrotu do domu. Pamiętaj tylko, że ten czas się zmienia w trakcie aukcji.

28.05.2015_MF_PL

Jeśli chcesz być sprytniejszy od innych, użyj Automatu Smart. Ten Automat nie uruchamia się od razu, lecz zawsze czeka na najbardziej odpowiedni moment, czyli gdy na aukcji pozostaje już tylko jedna osoba. Możesz mieć więc nadzieję, że zdążysz jeszcze wrócić do domu, zanim Automat Smart zacznie przebijać. 🙂

Automat Smart może ci się przydać także wtedy, gdy zamierzasz odejść od komputera tylko na kilka minut. Załóżmy, że widzisz aukcję, która cieszy się dużym zainteresowaniem innych użytkowników. Co chwilę pojawiają się kolejne Automaty, a ty właśnie chcesz zrobić sobie herbatę. To dobry moment na ustawienie Automatu Smart. Gdy inni zrezygnują lub gdy skończą im się BIDy, twój Automat Smart wkroczy do akcji. Wypróbuj tę strategię, a być może zostaniesz zwycięzcą.

Zatem jeśli nie masz dostępu do komputera, to nie oznacza, że nie masz szans na wygranie aukcji. Wręcz przeciwnie – możesz znaleźć inspirację na skuteczną strategię licytowania.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. Nikola–>NAPRAWDE BARDZO POŻYCZTECZNY ten autosmart….dzięki niemu nie wygrasz żadnej aukcji ,bo użytkownicy z 9 krajów gdzie sa te same aukcje kazdy myśli takim sposobem i zeby ugrac cos na aukcji wydajesz 3 krotnośc ceny rynkowej przedmiotu …bardzo pozyteczne jak niewiem co ,lepszy był 1 automat co kiedyś widniał na serwisie ,wtedy dana osoba miała pewnośc ,że po zainwestowaniu tylu i tylu bidów wygra przedmiot a teraz …pfff….nawet nie opłaca sie uczestniczyć w aukcjach …..dzieki AUTOSMART tylko serwis na tym korzysta bo kosi więcej kasy od uzytkowników …my uzytkownicy zadnych korzysci na tym nie mamy …masakra jednym słowem

    Odpowiedz
    • Witaj, nie za bardzo wiemy, na czym opierają się twoje wyliczenia, przecież przebieg aukcji zależy tylko od innych uczestników, a nie od tego, czy licytują ręcznie czy Automatem. Spójrz na zakończone aukcje, a zobaczysz, że tu można kupować naprawdę tanio. A Automat Smart to naprawdę przydatna funkcjonalność – dzięki temu inteligentnemu Automatowi masz szansę włączyć się do licytacji zawsze w w najlepszym momencie.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.