Rejestracja i logowanie przez Facebooka

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jeśli posiadasz profil na Facebooku, możesz w szybki sposób zarejestrować się oraz zalogować w Serwisie za10groszy.pl. Skorzystaj z tej opcji i baw się podczas licytacji markowych produktów!

Rejestracja na za10groszy.pl przez Facebooka jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć na przycisk „Zarejestruj się” na stronie głównej Serwisu, a następnie wybrać opcję „Zarejestruj się przez Facebook”.
Jeśli jesteś aktualnie zalogowany na Facebooku, zostaniesz przekierowany na stronę formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, że na twojej osi czasu na Facebooku nie pojawi się żadna informacja o rejestracji.

Kolejny krok to podanie nazwy użytkownika, którą będziesz się posługiwał na za10groszy.pl. Możesz podać własną, unikalną lub skorzystać z podpowiedzi. Potwierdź, że jesteś pełnoletni, zaakceptuj Regulamin Serwisu, kliknij na przycisk „Zarejestruj!”, a staniesz się użytkownikiem za10groszy.pl!

09.06.2015_MF

Jeśli chcesz zalogować się na za10groszy.pl przez Facebooka, kliknij na przycisk „Zaloguj” znajdujący się na stronie głównej Serwisu, a następnie wybierz „Zaloguj się przez Facebook”. Nic więcej nie musisz już robić – zostaniesz automatycznie zalogowany do Serwisu i możesz od razu zacząć licytować.

Skróć proces rejestracji oraz logowania do minimum i skorzystaj z tego udogodnienia. Bądź aktywny w serwisie społecznościowym i jednocześnie baw się podczas naszych aukcji.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.