Zajrzyj do zakładki „Statystyki”!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zakładka „Statystyki” to ważne źródło wiedzy dla tych, którzy nie chcą dać się ponieść emocjom. Jeśli nie jesteś zwolennikiem improwizacji podczas licytacji i wszystko dokładnie planujesz, warto byś zapoznał się z informacjami, które tam się znajdują.

Chcesz skrupulatnie przygotować się do licytacji? Zajrzyj do zakładki „Statystyki”, która znajduje się przy opisie każdego produktu. Dostępna tam tabelka informuje o przebiegu 10 poprzednich aukcji tego samego przedmiotu. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ilość BIDów wydanych przez innych użytkowników, ale także na czas trwania licytacji oraz na to, ile osób wzięło udział w aukcji.
Po prawej stronie znajduje się podsumowanie, czyli: średni czas trwania aukcji, średnia ilość BIDów wydanych przez zwycięzcę, średnia ilość uczestników, a także średnia liczba ustawionych Automatów.
statsy_PLPo analizie wszystkich danych możesz zastanowić się nad najbardziej skuteczną taktyką. Oceń, czy posiadasz wystarczającą liczbę BIDów na koncie, by brać udział w licytacji. Czy jesteś w stanie wylicytować iPhone’a, mając na koncie 200 BIDów? Oczywiście, jeśli lubisz iść na żywioł, spróbuj swoich szans. My jednak radzimy solidnie się przygotować, aby nie spotkało cię rozczarowanie.

Ze statystyk możesz dowiedzieć się nie tylko, ile warto mieć BIDów, aby zwiększyć szanse na zwycięstwo, ale również ilu rywali możesz się spodziewać. Bądź sprytniejszy od innych – sprawdź poprzednie licytacje, wyciągnij wnioski i wypracuj własną strategię!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Chciałabym się dowiedzieć o co chodzi w tabelce ze statystykami – nie widać dokładnie, kto wygrał, a różnice czasu są różne w tej tabeli na dole i z prawej strony. Skąd pochodzą sprzęty do licytacji za 10 gr? Ale jeśli widać już reklamę w TV to tylko życzyć powodzenia i wielu graczy. Może i ja się zdecyduje 🙂

    Odpowiedz
    • W rubryce “Zwycięzca” znajduje się nazwa użytkownika, który wygrał aukcję. Po prawej stronie znajduje się tabelka z podsumowaniem średniego czasu trwania wszystkich aukcji (np. z pakietem 100 BIDów), a w tabelce po lewej podany jest czas jednej aukcji. Wszystkie wystawiane przez nas przedmioty pochodzą ze sklepów, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta. Cena początkowa każdego przedmiotu, który wystawiamy na sprzedaż, wynosi 0 zł. Jeżeli nikt nie przebije twojej oferty, możesz kupić przedmiot już za 1 grosz! Zapraszamy 🙂

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.