O wysyłce towaru

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Po wygranej aukcji w Serwisie za10groszy.pl pojawia się pytanie: Co mam zrobić, by jak najszybciej otrzymać wylicytowany produkt?. Zatem wyjaśniamy.

Wygrałeś licytację02.06.2015_MF i chcesz ją jak najszybciej opłacić? Po prostu wprowadź adres do wysyłki, wchodząc w Moje Konto → Aukcje → Wygrałem lub poprzez link dostępny w wiadomości informującej o wygranej aukcji. Możesz podawać inny adres dla każdej aukcji i wysyłać wygrane przedmioty, gdzie chcesz.

Po uzupełnieniu adresu rozpocznie się proces weryfikacji aukcji – dopiero po jego zakończeniu będziesz mógł zapłacić za wylicytowany przedmiot. Możesz to zrobić kartą, przelewem online lub tradycyjnym. W tym miejscu możesz też wymienić przedmiot na BIDy.

Kwota do zapłaty to cena końcowa wylicytowanego towaru wraz z kosztami wysyłki. Pamiętaj o tym, że niezależnie od tego, ile przedmiotów wygrałeś, za wysyłkę za każdym razem płacisz osobno.

A jeśli wygrasz pakiet BIDów za mniej niż 10 groszy, w ogóle nie będziesz musiał za niego płacić! Wystarczy, że wejdziesz w Moje Konto → Aukcje → Wygrałem i klikniesz “Zapłać”. *

Po nadaniu przesyłki otrzymasz informacje na temat nazwy firmy kurierskiej i numeru listu przewozowego. Pamiętaj, że w paczce, którą otrzymasz, nie będzie faktury. Pobierz ją z naszej strony w ciągu 30 dni od zapłaty. Stanowi ona dowód zakupu i jest podstawą gwarancji oraz złożenia reklamacji. Na wysyłkę mamy co prawda 14 dni, ale staramy się wysyłać przedmioty w ciągu 3 do 5 dni.

A gdy już otrzymasz wylicytowany przedmiot, nie zapomnij zrobić sobie z nim zdjęcia i wysłać nam wraz z komentarzem. Dostaniesz za to BIDy, dzięki którym będziesz mógł ponownie licytować kolejny nowy super produkt. 🙂

* Operatorzy płatności nie realizują transakcji poniżej 10 groszy.

Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Bardzo mi się przydają wasze posty. Dziękuję 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.