Same cenne przedmioty!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz kupić smartfona, ale nie stać cię na niego? Jest na to rozwiązanie. Weź udział w aukcjach na za10groszy.pl – możesz zapłacić grosze za przedmioty warte nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

30.05.2015_MFW ciągu 30 dni możesz wygrać aż 5 aukcji z przedmiotem. Wierzymy, że uda ci się wygrać 5 aukcji z markowymi produktami jednego dnia! W tym momencie zastanawiasz się pewnie, jak to zrobić. Na blogu znajdziesz wiele praktycznych postów dotyczących taktyk stosowanych przez użytkowników. Zapoznaj się również ze statystykami dostępnymi na każdej aukcji. Dowiesz się z nich, ile BIDów wydał dany zwycięzca, ile średnio trwała aukcja oraz ilu użytkowników brało w niej udział. Obserwuj interesujące cię aukcje i stwórz własne statystyki, które na pewno okażą się pomocne.

Na za10groszy.pl dostępnych jest kilkaset produktów znanych marek! Na bieżąco wprowadzamy do oferty nowości pojawiające się na rynku. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty Apple oraz Lenovo, których wartość rynkowa przekracza 6 tys. zł, a u nas zostały wylicytowane za niecałe 10 zł! Na naszych aukcjach smartfony takich firm jak Samsung czy Sony kosztują grosze. Już dziś zaoszczędź 4 247 zł na najnowszym telefonie!

Poszukujesz aparatu fotograficznego lub telewizora? Na za10groszy.pl możesz wygrać wymarzony sprzęt już jednym przebiciem! Przyjemnie byłoby wylicytować nowoczesny telewizor za 1 grosz, prawda? Cena rynkowa telewizora Samsung 50″ 4K Smart TV to ponad 6 tys. zł! Pokaż, co potrafisz, i rób najlepsze zdjęcia jednym z aparatów Nikon dostępnych na aukcjach! Wartość takiego aparatu to ponad 4 tys. zł, a ty możesz mieć go już za niecałe 2 zł.

Czy jakikolwiek inny serwis aukcyjny daje taką możliwość? Inwestując niewielkie pieniądze, możesz wygrać przedmioty warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zatem nie czekaj i licytuj na za10groszy.pl! Być może właśnie ty zapłacisz niecałe kilkanaście złotych za przedmioty warte nawet 30 tys. zł!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.