Jak wygrać jednym przebiciem?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wygrać jednym przebiciem? Tak, to możliwe! I to niezależnie od tego, czy licytacja trwa krótko czy długo. Możesz zostać zwycięzcą aukcji w każdym momencie, wydając naprawdę mało BIDów. Wystarczy, że nikt nie przebije twojej oferty.

Przyjrzyj się dwóm różnym sytuacjom:

1. W aukcji bierze udział tylko użytkownik “copina”. Jego przebicie jest zarówno pierwszym, jak i ostatnim, ponieważ nikt nie zaproponował wyższej ceny. Użytkownik “copina” zostaje zwycięzcą, kupując przedmiot za 0,01 zł i oszczędzając aż 147.57 zł.

14maja_MF_PL1

2. W licytacji uczestniczy kilka, a nawet więcej osób. Trwa zacięta walka. W pewnym momencie do aukcji włącza się użytkownik “glalawo”. Nagle – nikt nie przebija jego oferty, więc “glalawo” wygrywa przedmiot, wykorzystując jedynie 9 BIDów. Może innym skończyły się BIDy lub przebicia Automatem albo po prostu stracili czujność. Pozostali użytkownicy wykorzystali pewnie dużo BIDów, a taki szczęściarz zostaje zwycięzcą już po pierwszym przebiciu.

14maja_MF_PL2

Czyli… w obu sytuacjach możesz wygrać jednym przebiciem! W dodatku nie ma różnicy, czy licytujesz ręcznie czy Automatem. Jak to zrobić?

Jeśli nie chcesz mieć żadnych konkurentów, wybierz odpowiednią porę licytowania. Zastanów się, kiedy może logować się mniej osób niż zazwyczaj. Na przykład w czasie różnego rodzaju świąt, a także w słoneczne, ciepłe dni.

Dobry sposób na uniknięcie większej liczby użytkowników to wybór przedmiotu, który jest w sprzedaży od dłuższego czasu. Nowości na naszych aukcjach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego tam może być ci trudniej wygrać.

Szukaj też przedmiotów o niższej cenie rynkowej. Zdarza się, że w tego typu aukcjach uczestniczy mniej osób. Z drugiej strony użytkownicy nieraz nie chcą licytować wyjątkowo drogich przedmiotów – właśnie z obawy przed zbyt dużą konkurencją. Możesz więc trafić na aukcję z telewizorem wartym 6 tys. zł i wygrać jednym przebiciem.

Co zrobić, gdy w aukcji o twój ulubiony model smartfona uczestniczy więcej osób? Wykorzystaj tajną broń, ustawiając Automat Smart na minimalną liczbę przebić. Gdy na aukcji pozostanie tylko jedna osoba, twój Automat Smart przebije ostatnią najwyższą ofertę. Jeśli jako jedyny ustawiłeś Automat, wygrasz nowoczesny telefon jednym przebiciem!

Zacznij licytować, gdy aukcja trwa już trochę dłużej i inni użytkownicy stracili czujność. Może się zdarzyć, że przebijesz pierwszy raz właśnie wtedy, kiedy pozostałym osobom skończą się BIDy czy przebicia Automatem.

Jak tylko wygrasz pierwszym przebiciem, napisz o tym w komentarzu. Życzymy powodzenia!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.