Wygrywaj nasze konkursy!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Sprawdzaj aktualne konkursy na blogu oraz na Facebooku! Na zwycięzców czekają dodatkowe BIDy. Nie przegap okazji na świetną zabawę.

Nasz Serwis organizuje atrakcyjne konkursy związane z wydarzeniami sportowymi oraz różnego rodzaju świętami.

Serwis za10groszy.pl to nie tylko ekscytujące licytacje. Możesz również brać udział w rozmaitych konkursach i zdobywać kody doładowujące, dzięki którym na twoim koncie zn09.05.2015_MFajdzie się jeszcze więcej BIDów! Gwarantujemy super rozrywkę, dlatego warto zaglądać regularnie do zakładki Aktualności na blogu.

Nasz Serwis organizuje atrakcyjne konkursy związane z wydarzeniami sportowymi oraz różnego rodzaju świętami. Nasi użytkownicy chętnie uczestniczyli w konkursie z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też zabawa Halloweenowa. A właśnie teraz trwa konkurs z okazji Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Nie czekaj i zdobywaj dodatkowe BIDy!

Odwiedzaj codziennie naszego bloga oraz profil na Facebooku i sprawdzaj, co ciekawego przygotowaliśmy dla ciebie! Na za10groszy.pl zawsze dużo się dzieje 🙂 Nasz Serwis jeszcze nie raz cię zaskoczy!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.