Zanim zaczniesz licytować…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W Serwisie za10groszy.pl wszystkie przedmioty i pakiety BIDów posiadają swoją stronę ze szczegółami aukcji. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji – nie tylko o licytowanym produkcie – oraz linki do przydatnych wskazówek. Co tak naprawdę skrywa strona ze szczegółami aukcji?karta_aukcji_PL

1. Zdjęcia przedmiotu – widzisz dokładnie, jak wygląda oferowany przez nas produkt. Na podstawie wysokiej jakości zdjęć i rzetelnego opisu danych technicznych możesz ocenić, czy przedmiot naprawdę ci się podoba.

2. Opcja “Kup Teraz” – możesz z niej skorzystać przez 24 godziny po zakończeniu Aukcji i odzyskać BIDy wydane na licytacji.

3. Zegar aukcji – odlicza czas do zakończenia aukcji. Po każdym przebiciu zegar znowu zaczyna odliczanie. Gdy jego wartość dojdzie do zera, pojawia się napis „Zakończona”.

4 . “Czas na przebicie” i “kwota przebicia” – widzisz, ile masz czasu na podbicie ceny, a także o jaką kwotę rośnie cena przedmiotu wraz z każdym przebiciem.

5. “Aktualna cena” – możesz zobaczyć, ile wynosi aktualna cena przedmiotu. Porównaj ją z ceną rynkową, a dowiesz się, ile oszczędzasz, kupując na za10groszy.pl.

6. Zielony przycisk „Przebij” – służy do ręcznego podbijania ceny. Jeśli widnieje na nim napis „Przebij x3”, oznacza to, że przy każdym przebiciu z twojego konta zostaną pobrane 3 BIDy.

7. “Ostatnio licytowali” – sprawdź, ilu użytkowników uczestniczy w licytacji, kto ustawił Automat, a kto przebija ręcznie. Możesz też zobaczyć, kto właśnie zmienił ustawienia Automatu.

8. “Czat” – możesz porozmawiać z innymi uczestnikami licytacji. Masz do wyboru szeroki wachlarz szablonów wypowiedzi oraz zabawnych emotikonów.

9. “Statystyki” – tutaj sprawdzisz, jak długo trwały Aukcje, ilu uczestników brało w nich udział, ile BIDów możesz potrzebować do wygrania licytacji.

10. “Komentarze” – zobacz, jak tysiące szczęśliwych użytkowników cieszy się ze swojego zwycięstwa. Możesz też obejrzeć przesłane przez nich zdjęcia.

Warto poświęcić kilka minut na przejrzenie strony ze szczegółami aukcji. Dokładna analiza może być pomocna w planowaniu strategii licytowania. Nie zwlekaj i zwiększaj swoje szanse na zwycięstwo!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.