Kilka cennych wskazówek

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

14.04.2015_MFJesteś nowym użytkownikiem Serwisu za10groszy.pl? Nie wygrałeś jeszcze aukcji? Przeczytaj wskazówki, dzięki którym możesz zostać mistrzem w licytowaniu.

1. Poznaj stronę – sprawdź naszą ofertę i zastanów się, jakie przedmioty chciałbyś u nas wylicytować. Koniecznie przeczytaj też zakładki FAQ i Pomoc.

2. Wybierz jeden produkt – licytowanie wielu przedmiotów w tym samym czasie może rozproszyć twoją uwagę. A lepiej nie przegapić końca aukcji.

3. Postaw sobie cel – oszacuj, ile BIDów chcesz przeznaczyć na licytacje. Pomogą ci w tym statystyki, które znajdziesz w szczegółach każdej aukcji.

4. Opracuj własną strategię – lub skorzystaj z taktyk opisanych przez innych użytkowników na naszym blogu. Ich posty mogą się okazać bardzo przydatne.

5. Metoda małych kroczków – spróbuj wylicytować niedrogie przedmioty, pakiety BIDów czy bony Sodexo.

6. Wybieraj z głową – takie przedmioty jak smartfony czy aparaty fotograficzne cieszą się na aukcjach większym zainteresowaniem. Każdy pragnie zostać zwycięzcą, ale im więcej rywali, tym mniejsze szanse. Unikaj zatem tłumów i wybieraj aukcje, na których może licytować mniej osób.

7. Zaskocz przeciwnika – obserwuj daną aukcję, ale nie przebijaj od razu. Zalicytuj pierwszy raz dopiero wtedy, gdy inni użytkownicy pozbędą się większej liczby BIDów lub ktoś wycofa się z aukcji. Jest wtedy szansa, że szybko zostaniesz zwycięzcą.

8. Nigdy nie trać nadziei – nie trać zapału po pierwszym niepowodzeniu. Porażki hartują i powinny napędzać do dalszego działania. Każdy mistrz licytowania był kiedyś żółtodziobem.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.