“Akcja!” – reklama z Natalią Siwiec

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kilkanaście godzin na planie zdjęciowym, setki ujęć, tysiące zdjęć i mnóstwo emocji – tak w skrócie można opisać realizację spotów reklamowych z udziałem pięknej Natalii Siwiec. Już za kilka tygodni efekty naszej pracy będzie można zobaczyć m.in. w polskich, włoskich, portugalskich i węgierskich stacjach telewizyjnych!

Zjawiskowa Natalia Siwiec, odziana w złotą kreację, z niesamowitą gracją przemierza plan filmowy. Tuż za nią z grzebieniem w ręku podąża stylista, gdy nagle…

Dalszy ciąg historii zobaczycie w naszym nowym filmie reklamowym. Już teraz możemy zdradzić, że mamy dla was kilka różnych spotów. Zapewniamy, że nie raz będziecie zaskoczeni.

Już nie mogę doczekać się ostatecznego rezultatu naszej ciężkiej pracy. Mimo wielu godzin nagrywania atmosfera na planie jest doskonała, każdy daje z siebie maksimum – zdradziła nasza ambasadorka Natalia Siwiec w przerwie między ujęciami.

A dziś mamy dla was krótką fotorelację z backstage’u. Zobaczcie, jak Natalia Siwiec kręciła reklamę z Serwisem za10groszy.pl!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.