A ty reklamujesz za10groszy.pl?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ostatnio zastanawiałem się nad jedną rzeczą, kiedy czytałem o Kontach powiązanych na za10groszy.pl. Osoby mieszkające pod jednym dachem mogą mieć wprawdzie Konta w Serwisie, ale nigdy nie mogą grać na tej samej Aukcji. I to jest fajne, bo w ten sposób za10groszy.pl wyklucza granie w zmowie.

10.04.2015_MF_PLAle zadałem sobie przy okazji pytanie, czy w ogóle warto chwalić się wśród bliskich tym, że licytujemy na aukcjach za10groszy.pl? Bo jeśli opowiemy im o tych aukcjach, na pewno będą chcieli spróbować. Licytacje są zbyt fajną rozrywką, żeby ot tak z nich zrezygnować.

Druga sprawa jest taka: czy jeśli coś wygramy na za10groszy.pl, czy powinniśmy się tym chwalić? Jeśli tak, to komu o tym powiedzieć? Kiedy pochwalimy się przyjacielowi jakimś nowoczesnym gadżetem albo nowym telefonem, na pewno będzie nam zazdrościł. Ale czy musimy mu od razu mówić, że kupiliśmy go za kilka złotych? Pewnie zacznie nas wypytywać, na czym to polega albo zechce się zarejestrować. No i wtedy co? Im więcej ludzi wie o za10groszy.pl i zakłada tam konto, tym więcej będzie chętnych do wygrania tego, co i ja chcę. Czy mam sobie sam zmniejszać szansę na zwycięstwo?

Nawet na fanpage’u za10groszy.pl można zauważyć, że ludzie jakoś niechętnie udostępniają ich posty, jakby chcieli tę wiedzę o kupowaniu za grosze zachować tylko dla siebie. Swoją drogą z reklamami za10groszy.pl można spotkać się wszędzie. Nie tylko na portalach społecznościowych, ale i w telewizji, prasie czy w internecie.

Poza tym jeszcze istnieje Program Partnerski. Tu akurat warto się zarejestrować i polecać Serwis innym. Jeśli dzięki nam ktoś się zarejestruje i będzie licytował, my zgarniemy za to prowizję. Jeśli przyłożymy się do tego zadania, możemy zyskać sporą sumkę.

Pozostaje tylko ostatnie pytanie. Co jest ważniejsze: prowizja czy to, żeby na za10groszy.pl jednak nie było zbyt wielu użytkowników? Myślę, że jeśli zdecydujemy się podzielić wiedzą o Serwisie z kimś innym, jest co opowiadać.

A wy reklamujecie gdzieś za10groszy.pl? Czy opowiadacie o sukcesach na aukcjach wszystkim czy tylko bliskim znajomym? Czy naprawdę każdy musi wiedzieć, że kupujecie markowe produkty za grosze? Chętnie przeczytam wasze opinie w komentarzach.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

7 Komentarze

 1. osobiście bardzo lubię dzielić się przeżyciami związanymi z licytowaniem na aukcjach. 🙂

  Odpowiedz
 2. Za 10 groszy.pl jest bardzo ciekawym portalem…zawsze myślałam, że to pewnie oszustwo…no bo przecież jak można kupić cos co jest warte sporą sumę za kilka groszy lub złotych… więc nigdy nie próbowałam no w końcu myślę szkoda mi pieniędzy które zarobilam ale tutaj bardzo się zdziwiłam pewnego dnia… o tak mój wspaniały mąż mówi pewnego dnia,ze spróbuje a niech tam…jak sie uda to się uda a jak nie to trudno… wiec i zaczęła się przygoda…zasiadł przed laptopem na spokojnie zaczął czytać regulamin…co przegląda aukcje to zdziwiony,że tak tanio poszło… patrzę co robi a On cyk na konto i zasila sobie bidy…za 23 zl…wchodzi na licytacje i licytuje mate dla dziecka z Fischer Price..Mala miała miesiąc ale już myśleliśmy o zabawkach na zapas… i zaczyna się bach przebij no to ktoś też bach i też przebija i tak przez dłuższą chwilę aż nagle słyszę okrzyk… “TAK JEST WYGRAŁEM WYGRAŁEM ZA 16 GROSZY” Byłam w szoku czekaliśmy 5 dni i kurier zapukał do naszych drzwi z paczką. .. od tamtej pory moje myślenie na temat serwisu bardzo się zmieniło. Super pomysł z aukcjami i można zyskać przedmioty za bezcen. Pozdrawiam założycieli serwisu i bardzo im dziękuję: )

  Odpowiedz
 3. Oczywiście, że się chwalić trzeba…człowiek z natury jest taki że chwali sie;) a emocje towarzyszące aukcja są nie do opisania i pobudzają nasza wyobraźnię: )

  Odpowiedz
  • opłaca się kupować !!

   Odpowiedz
 4. Naprawdę serwis warty polecenia. Przyznam szczerze, że na początku byłem do niego sceptycznie nastawiony, ale miałem niewykorzystane pieniądze na fonie więc postanowiłem zaryzykować. 1 aukcja szła mi marnie ale w drugiej o dziwo wygrałem! Więc warto grać tylko trzeba mieć taktykę.

  Odpowiedz
 5. Naprawdę dobry portal

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.