Licytowanie bez Automatu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Automatem czy ręcznie? – oto jest pytanie. Pewnie nieraz zastanawialiście się, która strategia jest skuteczniejsza. Trudno powstrzymać się przed włączeniem Automatu, który zapewnia wygodę. Z drugiej strony licytowanie ręczne może dać wam o wiele więcej frajdy.

Bez Automatu bywa ciekawiej, choć w aukcyjnej rywalizacji to on może się okazać twoją tajną bronią…


Jakie są zalety przebijania ręcznego? Przede wszystkim sam kontrolujesz sytuację i nie czekasz aż skończą się przebicia Automatu. Nie musisz licytować w każdej kolejce. Sam decydujesz, kiedy naciśniesz przycisk „Przebij”.

Po ustawieniu Automatu o wiele łatwiej odejść od komputera. Rezygnujesz wtedy z aktywnego udziału w licytacji i nie śledzisz zmian na Aukcjach. A przebijając ręcznie, najczęściej siedzisz przed monitorem. Szybciej wtedy reagujesz na ruchy przeciwników. Owszem, Automat może wygrać za ciebie, ale nie zastąpi dobrej zabawy.

Licytowanie ręczne na kilku Aukcjach jest po prostu trudne. Dlatego miksuj strategie – przebijaj ręcznie tylko na jednej Aukcji, a na pozostałych ustaw Automat. Masz też wtedy okazję porównać różne sposoby licytowania.

07.04.2015_MFCo ważne, przebijanie ręczne przypomina prawdziwą aukcję na żywo. Klikając na przycisk „Przebij”, możesz poczuć się jak uczestnik Aukcji tradycyjnych. Licytacja przeniesiona została do przestrzeni wirtualnej, a zamiast swoich konkurentów widzicie ich loginy i awatary. Ale emocje są takie same, jeśli nie większe.

Tak naprawdę każda strategia jest dobra – czy to ustawienie Automatu, czy przebijanie ręczne. Wszystko zależy od sytuacji. Bez Automatu bywa ciekawiej, choć w aukcyjnej rywalizacji to on może się okazać twoją tajną bronią...


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.