Jak przechytrzyć limity?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czy można przechytrzyć limity obowiązujące na za10groszy.pl? Tak, jest to możliwe! Nie oznacza to jednak, że ktoś może mieć większe limity od ciebie. Przeczytaj ten post, a dowiesz się, jak innym użytkownikom udaje się wygrać więcej Aukcji.

03.04.2015_MFPrzede wszystkim musisz być aktualnym zwycięzcą na kilku Aukcjach. To znaczy, że twoja oferta powinna być najwyższa na kilku licytacjach równolegle. Ta strategia przypomina trochę wyścig z czasem. Klikasz na przycisk „Przebij” na pierwszej Aukcji, zegar zaczyna odliczać czas do końca. Może to być jeszcze kilka minut albo już tylko kilka sekund. Nieważne, ile masz czasu – ważne, by w czasie pozostałym do końca pierwszej licytacji przebić na jak największej liczbie innych Aukcji. Jeśli w czasie do zakończenia aukcji nikt nie przebije twojej oferty – zostaniesz zwycięzcą: raz, dwa albo nawet kilka razy.

Pamiętaj, przebijaj na wszystkich wybranych przez ciebie Aukcjach, zanim wygrasz tę pierwszą. Limity dotyczą przecież zwycięskich Aukcji, a nie samego udziału w licytacjach.

Wybierz co najmniej 2 Aukcje, możesz wybrać ich nawet 20! Zwiększysz wtedy swoje szanse na zwycięstwo. Kto wie: może nikt cię nie przebije i uda ci się ominąć limity? Licytować możesz ręcznie, ale jeśli ustawisz Automaty, będą one licytowały za ciebie bardziej precyzyjnie. Dzięki Automatom możesz jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo wygrania kilku Aukcji w krótkim odstępie czasu.

Ważna jest pora licytowania! Teoretycznie większe szanse na przechytrzenie limitów masz wtedy, gdy w Serwisie zalogowanych jest mniej użytkowników. Może się wtedy zdarzyć, że nikt więcej nie weźmie udziału w twoich Aukcjach. Zastanów się, kiedy może być mniej licytujących osób na stronie – może w niedzielę, z samego rana lub podczas świąt…

Oczywiście, potrzebujesz też odrobinę szczęścia. Nigdy nie masz gwarancji, że uda ci się ominąć limity. Ale masz szanse i to jest najważniejsze.

Wszystkie te triki dotyczą każdego rodzaju Aukcji. Masz szansę w ten sposób wygrać np. 2 pakiety BIDów jednego dnia lub 6 Aukcji z przedmiotem.

Życzymy szczęścia, by udało ci się przechytrzyć limity! Napisz o tym w komentarzu, jeśli ci się uda!

PS: Jeśli widzisz, że inny użytkownik wygrał więcej Aukcji, najpierw sprawdź, czy rzeczywiście jest to ta sama osoba. Najczęściej to tylko loginy zwycięzców są do siebie podobne, ale w niektórych przypadkach możesz wypatrzeć kogoś, kto właśnie przechytrzył limity. 🙂


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.