Ile trzeba mieć BIDów, żeby wygrać?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Z BIDami jest jak z prawdziwymi pieniędzmi – lubisz je mieć, ale uważasz, że ciągle masz ich za mało. Standardowe myślenie o BIDach? Im jest ich więcej, tym lepiej – bo dają przewagę nad innymi uczestnikami licytacji. Tymczasem „dużo” wcale nie musi znaczyć „dobrze”.

Aukcję da się wygrać, wykonując niewiele Przebić. Spróbuj oszacować, który przedmiot może nie cieszyć się aż tak dużym zainteresowaniem w danej chwili. Nie wybieraj wtedy nowości, lecz coś, co jest dostępne od dłuższego czasu. Niewykluczone, że zostaniesz zwycięzcą w bardzo krótkim czasie. Nieważne, że akurat teraz nie potrzebujesz tego przedmiotu. Plan jest prosty: licytujesz np. klocki Lego City i wymieniasz wygraną na BIDy. Będziesz mógł je wykorzystać na Aukcjach, na których bardziej ci zależy.

BIDy są bardzo ważne podczas aukcyjnej rozgrywki. Ale dopiero w połączeniu z dobrą strategią i przemyślanym przebijaniem pokazują swoją prawdziwą moc.

Próbowałeś kiedyś przestraszyć swoich przeciwników? Ustaw Automat na kilku Aukcjach jednocześnie, nawet jeśli masz mało BIDów. Gdy inni zobaczą twój login przy 5 czy 6 licytacjach, mogą stracić ochotę na przebijanie. Zamierza zdobyć mnóstwo przedmiotów, więc na pewno ma pełno BIDów na koncie – część użytkowników tak właśnie może tłumaczyć sobie twoją obecność na kilku Aukcjach.

Boisz się, że emocje wezmą górę i wydasz zbyt dużo BIDów? Postaw na bardziej ekonomiczne działanie. Na początek kup pakiet 200 BIDów i zacznij licytować na dwóch Aukcjach. Na jednej ustaw Automat Smart na niewielką liczbę przebić, na drugiej przebijaj ręcznie. Stosuj te strategie na przemian, by pozostali użytkownicy poczuli się zdezorientowani. Będziesz dla nich tajemniczym rywalem, który realizuje właśnie swój tajny plan na zwycięstwo. W ten sposób możesz pokonać kogoś, kto ma o wiele więcej BIDów na koncie.

Wejdź w rolę obserwatora! Śledź posunięci30.03.2015_MFa innych użytkowników, jeszcze zanim włączysz się do licytacji. Może uda ci się odkryć strategię jednego z nich? Może zauważysz jakieś nietypowe działania? Spróbuj wyczuć moment najlepszy na włączenie się do aukcyjnego wyścigu. Wkrocz do akcji np. po tym, jak jeden uczestnik wycofa się z licytacji. Jako bierny obserwator zaoszczędzisz część BIDów i zdobędziesz wiedzę na temat rywali.

Oczywiście, nigdy nie wiesz, ile BIDów mają inni użytkownicy, ani czy nie zasilili swojego konta w międzyczasie. Dlatego dobrze, jeśli w parze z doładowanym kontem idzie determinacja do wygranej, ale też umiarkowanie. BIDy są bardzo ważne podczas aukcyjnej rozgrywki. Ale dopiero w połączeniu z dobrą strategią i przemyślanym przebijaniem pokazują swoją prawdziwą moc.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

  1. Jestem nowym użytkownikiem, na razie kupiłam 200 bid i czekam aż wpłyną na konto, wtedy zacznę licytować i mam nadzieję, że się uda!

    Odpowiedz
  2. Super ! 🙂

    Odpowiedz
  3. ależ to podniecające ! 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.