Jak zacząć licytować?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Właśnie założyłeś Konto i zastanawiasz się, w której Aukcji wziąć udział? Nie wiesz, od czego zacząć? Każdego dnia na za10groszy.pl rejestrują się osoby, które tak jak ty nie wiedzą, jak zacząć licytować. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które ułatwią Ci pierwsze kroki w Serwisie.

16.03.2015_MF1. Na stronie głównej masz duży wybór przedmiotów. Na naszych Aukcjach znajdziesz kilkaset różnych przedmiotów, poza tym możesz też licytować pakiety BIDów. Przyjrzyj się trwającym właśnie licytacjom, kategoriom produktów, z pewnością szybko uda ci się wybrać odpowiednią Aukcję.

2. Nie wiesz, jak zacząć licytować? Odpowiedź znajdziesz na naszym blogu. Przeczytaj praktyczne porady na temat licytowania oraz najczęściej zadawane pytania. W zakładce Pomoc znajdują się bardzo przydatne informacje, które ułatwią Ci licytowanie. Polecamy post „Jak wygrać Aukcję?” oraz inne posty od Serwisu, a także te od Użytkowników piszących o swoich taktykach licytowania.

3. Jesteś gotowy, by zacząć licytować? Zatem doładuj swoje Konto. Do wyboru masz różne pakiety BIDów. Zastanawiasz się, ile kupić BIDów na początek? Decyzja należy do Ciebie. Możesz na start wybrać najmniejszy pakiet 200 BIDów, chociaż my polecamy pakiet promocyjny 2000 BIDów w super atrakcyjnej cenie. Pamiętaj: poza BIDami liczy się także skuteczna strategia. Przed pierwszą licytacją zastanów się, jaka pora dnia będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Czy będziesz chciał przebijać ręcznie czy Automatem? Obmyśl strategię działania, plan A i B, przygotuj się do licytacji lepiej niż Twoi konkurenci!

4. Na Aukcji Debiut akurat nie znalazłeś interesującego Cię przedmiotu? Wiedz, że na za10groszy.pl każdy wygrany produkt możesz wysłać komuś w prezencie lub wymienić na BIDy. Dodatkowe BIDy na pewno przydadzą się podczas kolejnych Aukcji.

Pierwsze kroki w Serwisie za10groszy.pl wcale nie są trudne. Skorzystaj z tych prostych wskazówek i baw się dobrze podczas licytowania.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. Super strona duży wybór ciekawych rzeczy,dla każdego coś fajnego,polecam moim znajomym i nie tylko. Naprawdę warto chociaż jeszcze nic nie wylicytowałem ale będę próbować bo naprawdę warto.Gorąco polecam.

    Odpowiedz
  2. Zarejestrowałam się pare dni temu i mimo to że stronka bardzo mi się podoba z powodu dużego wyboru produktów,polecam ja wszystkim znajomym :),ale sama nie mam jeszcze odwagi zacząć.Czekam na inspiracje,bo super rzeczy kuszą 🙂

    Odpowiedz
  3. Bardzo dużo towarów które mnie interesują tylko cały czas się zastanawiam komu się to opłaca za takie grosze sprzedawać takie rzeczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.