Aukcje na żywo na gali Blog Roku 2014!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Natalia Siwiec, ekipa „Warsaw Shore” oraz najlepsi polscy blogerzy wzięli udział w naszych aukcjach na żywo. Gorąca atmosfera wypełniła po brzegi aulę w Centrum Konferencyjnym Muranów – każdy chciał być najlepszy i wygrać jedną z trzech aukcji.

10926467_814522388608423_5350399630024068822_nPo ogłoszeniu zwycięzców konkursu Blog Roku 2014 rozpoczęła się licytacja z cennymi produktami. W aukcjach wzięła udział nasza ambasadorka Natalia Siwiec. Modelka dzielnie licytowała, ale tym razem to inni cieszyli się ze zwycięstwa.

Jak zawsze świetnie się bawiłam podczas aukcji na żywo. Uwielbiam taką adrenalinę, bo nigdy nie wiadomo, jak zakończy się aukcja i kto wygra – zapewnia Natalia Siwiec.

Pierwszym zwycięzcą został Sebastian, który marzył o nowym telefonie i wylicytował smartfon za 9 groszy! Świetna strategia zaprocentowała przy kolejnej aukcji. Karolina poczekała do ostatniego momentu i za niecałe 40 groszy zdobyła tablet. Okazało się, że aukcje za10groszy.pl nie są dla niej nowością.

Kiedyś weszłam na stronę za10groszy.pl, ale nie wierzyłam, że uda mi się wygrać. Teraz wiem, że to możliwe i pewnie znowu spróbuję – wyznała Karolina.

Szczęście uśmiechnęło się również do Wojtka, uczestnika programu „Warsaw Shore 3”. Zaledwie 2 grosze wystarczyły, by zostać posiadaczem nowoczesnego telewizora.

Lubię mocne wrażenia, a tutaj czuć było tę adrenalinę. To na pewno nie koniec mojej przygody z aukcjami za10groszy.pl – powiedział Wojtek tuż po licytacji.

Tegoroczny jubileuszowy konkurs Blog Roku stał na bardzo wysokim poziomie. Najlepszym polskim blogerem 10. edycji konkursu okazał się Michał Fedorowicz, autor bloga kulturawplot.pl.

Szczegółowa relacja z naszych aukcji na żywo już 8 marca w programie „Co za Tydzień” na antenie TVN. Początek o 11.00!

A teraz zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.