Warto przeczytać Regulamin!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pewnie wielu z nas przed założeniem konta na różnych portalach, klika “dalej”, nie czytając nawet regulaminu. Tymczasem zupełnie nieświadomie możemy złamać zasady, których nie poznaliśmy z własnej winy. Chciałabym przytoczyć kilka zasad, opisanych w Regulaminie Serwisu za10groszy.pl, które wydają mi się bardzo ważne, a których sama na początku nie doczytałam.

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim dokładne zapoznanie się z Regulaminem Serwisu!


1. Zakładając konto, musicie podać wasze prawdziwe dane, ponieważ w każdej chwili możecie zostać poproszeni o potwierdzenie autentyczności podanych tam danych. Radość ze zwycięstwa może skończyć się dla małolatów (ponieważ licytować mogą tylko osoby pełnoletnie) bądź dla osób, które wpisały zmyślone dane.

2. Ważny jest też zakaz udziału w jednej aukcji tzw. “użytkownikom powiązanym”. Gdy okaże się, że na aukcji licytują razem użytkownicy o wspólnym adresie zamieszkania lub korzystający z jednego komputera, takie konta mogą zostać zablokowane. Myślę, że niejeden kombinuje, jak tu wejść z kimś w zmowę. Ale kłamstwo ma krótkie nogi.

3.28.02.2015_MF Przystępując do zabawy, musicie też orientować się w obowiązujących limitach. W ciągu miesiąca można wygrać 5 Aukcji z przedmiotem. Drugi limit dotyczy BIDów – do wylicytowania jest 1 pakiet na dobę.

4. Z punktu widzenia użytkownika istotne jest też to, że wygrany przedmiot można wymienić na BIDy. Taka opcja pozwala nam na uzbieranie całkiem sporej sumy BIDów, niezbędnych do walki o inne przedmioty wystawione na aukcjach.

To tylko część zasad znalezionych w Regulaminie. A przecież jest tak wiele informacji, o których użytkownicy nie mają pojęcia. Chcę wam zwrócić uwagę, jak ważne jest dokładne zapoznanie się z wszystkimi postanowieniami Regulaminu. A po przeczytaniu zakładek Pomoc oraz FAQ i zalicytowaniu na kilku Aukcjach możemy przejrzeć go ponownie z dużo większym zrozumieniem.

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim dokładne zapoznanie się z Regulaminem Serwisu za10groszy.pl – znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.