Aukcja na żywo z Natalią Siwiec i ekipą Warsaw Shore!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już za dwa dni wielka gala konkursu Blog Roku! A tuż po ogłoszeniu wyników – nasza Aukcja na żywo! Udział w niej wezmą: Natalia Siwiec, bohaterowie „Ekipy z Warszawy” oraz najlepsi blogerzy 2014 roku. Atmosfera na pewno będzie gorąca.

WS (1)To będzie wielkie wydarzenie. Cieszę się, że znajdę się w tak ciekawym towarzystwie i będę miała okazję zaprezentować, na czym polega aukcyjna zabawa. Jako ambasadorka za10groszy.pl gwarantuję ogromne emocje – zapowiada Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec z pewnością będzie miała przewagę od gwiazdami „Ekipy z Warszawy”, bo licytuje z nami od kilku miesięcy. Dla Eweliny, Pawła, dużej i małej Ani, Wojtka, Alana oraz dwóch nowych uczestników telewizyjnego show będzie to zupełnie nowe doświadczenie.

Kochamy nowe wyzwania, więc jesteśmy ogromnie podekscytowani udziałem w Aukcji na żywo. Słyszeliśmy, że to niezła adrenalinka, czyli coś idealnego dla nas! – dodają uczestnicy słynnego już programu MTV.

Serwis za10groszy.pl już po raz trzeci jest sponsorem konkursu. Na gali Blog Roku 2014 wylicytować będzie można wspaniałe przedmioty: telewizor, tablet oraz telefon. Impreza odbędzie się 3 marca w Warszawie. Aukcję na żywo poprowadzi Piotr Woltman, prezenter Radia Eska, który zadebiutował w roli naszego konferansjera podczas Targów Pracy Future 3 w Gdańsku. Jak sam mówi, ostatnim razem świetnie się bawił i już nie może doczekać się kolejnej Aukcji na żywo.

Najlepsi polscy blogerzy zostaną wybrani po raz dziesiąty. Kto to będzie? Decyzję podejmie wyjątkowe jury w składzie m.in.: Tomasz Raczek, Margaret, Michał Piróg, Martyna Wojciechowska i Maja Sablewska.

A już dziś gorąco zachęcamy do obejrzenia relacji z naszej Aukcji na żywo. 8 marca koniecznie włączcie TVN. W programie „Co za Tydzień” sprawozdanie z całej imprezy!

Fot. mtv.pl

Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Ogólnie mi się podobało 😀 Siwiec to serio jest bomba 😀
    Pozdro i do następnego!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.