Licytuj bezpiecznie w Serwisie za10groszy.pl – cz. 3

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ostatnio kolega powiedział ci, że spotkał się z serwisem aukcyjnym bardzo podobnym do za10groszy.pl, sugerując, że jest to po prostu inna strona należąca do za10groszy.pl. To niemożliwe! Co zrobić, by uniknąć pomyłki?

16.02.2015_MF_4Przede wszystkim – adres i logo!

Serwis występuje w Polsce tylko pod nazwą za10groszy.pl, a na świecie znani jesteśmy pod nazwą Wellbid, a żaden inny (nawet podobny) adres nie prowadzi do nas! Dlatego, jeśli wejdziesz na podobną stronę tylko o innej nazwie, oznacza to, że źle trafiłeś. Za10groszy.pl zawsze poznasz po charakterystycznym zielonym logo i profesjonalnie przygotowanej stronie.

Sprawdzona i pewna marka

Rejestrując się na innych serwisach aukcyjnych możesz mieć wątpliwości, czy nie zostaniesz oszukany. Czy produkt, który wygrasz i za który zapłacisz do ciebie trafi? Czy wygląda tak, jak prezentuje fotografia na karcie aukcji? My dajemy ci 100% pewności, gdyż jesteśmy sprawdzoną marką, działającą na światowym rynku od ponad 6 lat, a prawie milion zakończonych aukcji tylko potwierdza naszą mocną pozycję.

Własność intelektualna

Wszedłeś na stronę nieznanego serwisu aukcyjnego i zwróciłeś uwagę, że jej wygląd jest łudząco podobny do za10groszy.pl? Bądź ostrożny! Pamiętaj, że zasady działania Serwisu, gruntownie opisane w Regulaminie, Pomocy i FAQ są wyłącznie naszego autorstwa. To samo dotyczy postów na blogu. Jeśli w innym miejscu przeczytałeś tekst, który pojawił się kiedyś w Serwisie za10groszy.pl, oznacza to, że ktoś bez zgody skorzystał z naszej pracy. Zgłoś nam to!

Szybki kontakt z Biurem Obsługi klienta

Masz pytanie? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, a otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Po drugiej stronie siedzi doskonale przeszkolona osoba, która szybko pomoże rozwiązać Twój problem.

Pamiętaj, stron, które oferują możliwość zdobycia przedmiotów za grosze, jest wiele, ale wyjątkowe miejsce – tylko jedno! Nie daj się nabrać na różne podróbki, postaw na sprawdzoną i pewną markę – za10groszy.pl.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.