Nowe akcesoria kuchenne!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kuchnia to najważniejsze miejsce w każdym domu. W żadnej kuchni – małej czy dużej – nie może zabraknąć rozmaitych akcesoriów, ułatwiających przyrządzanie potraw czy przechowywanie żywności. Sprawdźcie, jakie kuchenne dodatki marki Joseph Joseph pojawiły się właśnie na naszych Aukcjach.

W kuchni liczy się przede wszystkim wygoda, którą zapewniają pomysłowo zaprojektowane dodatki.

Do praktycznych akcesoriów bez wątpienia należą pojemniki na żywność Nest Storage 81005. Zestaw 6 pojemników o różnej pojemności sprawi, że w waszej kuchni nareszcie zapanuje porządek. Możecie też przechowywać w nich żywność – jedzenie w lodówce dłużej pozostanie świeże.

W Serwisie za10groszy.pl możecie wylicytować nowoczesny pojemnik na pieczywo 80041 wykonany z melaniny. Przechowywane w nim wypieki na dłużej zachowają swój aromat i smak. Dla wygody domowników chlebak wyposażono w poręczny uchwyt, ułatwiający zamykanie i otwieranie, a pokrywka z solidnego dębu bukowego może pełnić funkcję deski do krojenia.

Może zainteresuje was również prkuchareczkaaktyczny zestaw 4 desek do krojenia Index Advance 60030. Każda z nich przeznaczona jest do innych produktów spożywczych. Na niebieskiej pokroicie ryby i owoce morza, na czerwonej – mięso, biała służy do gotowanych produktów, a zielona do warzyw i owoców. W korzystaniu z desek pomagają zakładki z obrazkami oraz antypoślizgowe narożniki. A dzięki funkcjonalnemu stojakowi zajmują one niewiele miejsca na kuchennym blacie.

Pokrojone składniki trzeba do czegoś włożyć. I tu z pomocą przyjdzie wam kompaktowy zestaw 9 naczyń i akcesoriów kuchennych Nest Plus 40031. Dwie miski o stabilnej podstawie z gumy idealnie nadają się do przyrządzania sałatek i mieszania produktów sypkich. W skład kompletu wchodzi też sitko i durszlak, a dopełnieniem całości są kolorowe miarki.

W kuchni liczy się przede wszystkim wygoda, którą zapewniają pomysłowo zaprojektowane dodatki. Kupujcie je za grosze i szukajcie innych oryginalnych akcesoriów na Aukcjach Serwisu za10groszy.pl.

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Pojemnik na pieczywo jest po prostu nieziemski. Idealny do nowocześnie urządzonych kuchni 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.