Sprzątanie może być przyjemne!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kurz gromadzący się w każdym zakamarku naszego mieszkania, będący najpowszechniej występującym alergenem, roztocza i unoszące się w powietrzu pyłki, czy obecna na dywanie sierść naszych zwierząt. Z pomocą przyjść może doskonałej klasy odkurzacz, niezawodny sojusznik wspierający nas w walce o utrzymanie czystości w naszym domu.

23.02.2015_MFNa rynku dostępnych jest wiele rodzajów i modeli wiodących marek. Zatem od czego rozpocząć poszukiwania? Od zapoznania się z ofertą Serwisu za10groszy.pl. Tu na pewno znajdziecie produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Z workiem, bez worka?

Wciąż najbardziej popularne są klasyczne odkurzacze posiadające wymienny worek, takie jak Philips PerformerPro FC9197/91, gdyż są stosunkowo niedrogie i dość wygodne w użytkowaniu. Jednak gromadzące się w worku zanieczyszczenia po pewnym czasie mogą zapchać rurę ssącą, zmniejszając siłę ssania urządzenia, a przede wszystkim stanowią mogą silny alergen dla osób uczulonych na kurz.

Dlatego ten typ urządzeń ustępuje powoli miejsca odkurzaczom bezworkowym, takim jak Dyson DC52 Allergy Care, który polecany jest zwłaszcza alergikom. W tym urządzeniu zastosowano nowoczesne technologie, za sprawą których nie ma konieczności czyszczenia lub mycia filtra po każdym użyciu. Brak konserwacji nie oznacza utraty siły ssania i mniejszej skuteczności w usuwaniu drobnoustrojów i brudu.

Prawdziwym hitem na rynku są obecnie odkurzacze automatyczne, które samodzielnie i efektywnie wyczyszczą każdy rodzaj powierzchni, skutecznie usuwając kurz, sierść i wszelkie zabrudzenia. Należy do nich  iRobot Roomba 620, dla którego niestraszne dywany, parkiety, kafle czy linoleum. Wystarczy go uruchomić, a on nie zawaha się „odwiedzić” niedostępne dla innego odkurzacza zakamarki.

A może czyszczenie na mokro?

Warte uwagi są też odkurzacze czyszczące na mokro, takie jak nowoczesny iRobot Roomba Braava 380, skutecznie zbierający z podłogi kurz i okruchy, a także doskonale radzący sobie z usuwaniem zabrudzeń.

Przydatny w domu będzie również mop parowy Black & Decker, który za pomocą gorącej pary wodnej unieszkodliwi 99,9 procent bakterii i zarazków bez użycia środków chemicznych, czyniąc powierzchnie sterylnie czystą.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj odkurzacza chcesz wybrać, pamiętaj, że poszukiwania najlepiej rozpocząć od Serwisu za10groszy.pl. Wylicytowane urządzenie to podwójna satysfakcja – gwarancja doskonałej jakości i oszałamiających efektów, za niesamowicie niskie pieniądze.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Osobiście miałam kiedyś odkurzacz ze zbiornikiem wodnym, ale był strasznie niewygodny i kłopotliwy. Zamieniłam na zwykły odkurzacz Philips, a filtr spryskuję specjalnym aromatem, przez co po odkurzaniu w mieszkaniu unosi się świeży, ładny zapach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.