Licytuj mądrze!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jakiś czas temu pojawiło się kilka nowości na za10groszy.pl, o których warto wspomnieć. Dotychczasowy Automat uległ pewnej zmianie i chociaż wiele osób lubiło Automaty, to chyba jeszcze więcej osób bało się tej funkcjonalności. A to z kolei czasem powodowało coś zupełnie odwrotnego, aukcja szybko się kończyła, gdy pojawiał się Automat na horyzoncie. Teraz jest już zupełnie inaczej.

21.02.2015_MFDotychczasowe minimum dla ustawienia Automatu zmniejszono z 45 do tylko 5 przebić. To dla nas naprawdę dobre udogodnienie, bo łatwiej włączamy się do licytacji wiedząc, że w każdej chwili możemy w prosty sposób się wycofać. Teraz możemy zrezygnować już po 5 przebiciach, wcześniej przy minimum 45 przebiciach wielu licytantów rozważało, czy w ogóle opłaca im się włączyć do rozgrywki, bo Automat pochłaniał niemało BIDów. Do tego jeszcze nie można było przewidzieć, ile osób oprócz nas ustawiło Automat, to dodatkowo komplikowało sytuację – jak już ruszył nasz Automat, mogliśmy tylko ze smutkiem oglądać malejącą liczbę BIDów na koncie.

Teraz z łatwością możemy zmieniać plany, a jako że w ten sposób zostaje nam więcej BIDów do dyspozycji, zwiększa się nasza szansa na zwycięstwo, bo możemy brać udział w większej ilości aukcji. Już nawet zwykły Automat daje nam teraz szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o strategię. Możemy ustawić go na minimalną liczbę 5 przebić i poczekać aż wykona swoje zadanie. A potem włączyć się ponownie do gry od razu lub dopiero później, gdy zainteresowanie aukcją będzie mniejsze.

Ale i tak największą rewolucją są nowe, sprytne Automaty. Ich inteligencja polega na tym, że jeśli wybierzemy Automat Smart, to on mądrze będzie czekał na odpowiedni moment, kiedy to na aukcji zostanie tylko jedna osoba i dopiero wtedy rusza do ataku. Teraz wreszcie nie musimy ślęczeć przed komputerem i liczyć przebić przeciwników, być ciągle czujnym. Automat Smart jest po prostu niezastąpiony. Działa tak, jak ten zwykły, ale jest po prostu mądrzejszy.

Jako że z ustawionym Automatem Smart możemy być pewni, że wkroczymy do licytacji w najlepszym momencie, znowu możemy dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo BIDów. Oczywiście nie tylko my możemy wpaść na pomysł ustawienia Automatu Smart, ale i tak w prosty sposób możemy po 5 przebiciach się wycofać. Kto umie dobrze gospodarować BIDami, ma powody tylko do radości.

Jeśli widzimy, że aukcja się wydłuża, zawsze polecam na chwilę wyjść z gry i użyć naszych BIDów gdzieś indziej. Za10groszy.pl uprościł licytowanie i zwiększył nasze szanse na zwycięstwo. Teraz my musimy tylko umieć dobrze wykorzystać tę szansę.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Limit wygranych Aukcji nie odnosi się do tych samych przedmiotów. Możesz np. wygrać jednego dnia 5 smartfonów. Nie ma tu żadnych ograniczeń. O limitach możesz przeczytać w poście “Limity wygranych Aukcji”. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.