Licytuj bezpiecznie w Serwisie za10groszy.pl – cz. 2

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Serwisy aukcyjne zyskują na popularności. W internecie pojawia się coraz więcej stron oferujących możliwość licytacji i zdobywania przedmiotów za niewielkie kwoty, które łudząco podobne są do Serwisu za10groszy.pl. Nie daj się zwieść pozorom, jesteśmy jedyni w swoim rodzaju!

small_2Naszą przewagą jest długa obecność na rynku

Pierwsza aukcja w Serwisie za10groszy.pl ruszyła 13 października 2008 roku, od tego czasu przeprowadziliśmy już prawie milion licytacji! Ogromne zainteresowanie ze strony internautów emocjonującymi aukcjami sprawiło, iż w krótkim czasie nastąpiła intensywna ekspansja – w chwili obecnej działamy w kilkudziesięciu krajach, na 5 kontynentach i nie zamierzamy na tym poprzestać! Grono zadowolonych użytkowników wzrasta w szybkim tempie!

Na wypracowanej przez nas popularności próbują zyskać nowo powstające serwisy aukcyjne, które w żaden sposób nie są z nami związane. Starają się zbudować swoją pozycję na renomie za10groszy.pl. Próbują jak najbardziej upodobnić się do za10groszy.pl, bez skrupułów (i bez naszej zgody!) naśladują nasze pomysły, a czasem dosłownie je kopiują! Nie daj się nabrać na różne podróbki, postaw na sprawdzoną i pewną markę – za10groszy.pl.

Jesteśmy obecni w mediach!

Angażujemy się w wiele ciekawych przedsięwzięć – m.in. objęliśmy patronatem team kierowców rajdowych WRC, Bernardo Sousa i Hugo Magalhães. Pojawiamy się także w popularnych programach telewizyjnych, a nasze działania wspierają znane z show biznesu postacie. Międzynarodową ambasadorką Serwisu za10groszy.pl została ostatnio modelka i Miss Euro 2012, Natalia Siwiec. Nasze logo jest rozpoznawalne na całym świecie, więc nie sposób nas pomylić z żadnym innym serwisem!

Gruntowne wsparcie i pomoc

Nasi użytkownicy nie muszą obawiać się, że ich pytania pozostaną bez odpowiedzi. Nasze Regulaminy, Pomoc, baza najczęściej zadawanych pytań (FAQ) oraz artykuły na blogu, zostały stworzone od podstaw przez nas i przez was – naszych użytkowników. W innym serwisie spotkałeś się z łudząco podobnymi tekstami? Lepiej nie zakładaj tam konta dla własnego bezpieczeństwa.

Pamiętaj, stron, które oferują możliwość zdobycia przedmiotów za grosze jest wiele, ale wyjątkowe miejsce tylko jedno! Kliknij na za10groszy.pl  – Twój serwis aukcyjny.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.