Lubię to!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

18.02.2015_MFLubię wracać do domu i rozsiadłszy się wygodnie w fotelu otworzyć stronę za10groszy.pl, na której mogę tylko obserwować, bądź też uczestniczyć w fantastycznych aukcjach.

Lubię także ucierać nosa nazbyt pewnym siebie użytkownikom, którzy próbują zastraszyć mnie na czacie i mieć przewagę nad nowicjuszami.

Lubię napis “Zakończona” pod koniec licytacji, która toczy się bardzo długo. Oczywiście, gdy mój login widnieje na pozycji zwycięzcy.

Lubię podglądać poczynania moich ulubionych użytkowników, którym szczerze kibicuję. Są to zwykle osoby wytrwałe, które walczą od początku do końca..

Lubię, kiedy aukcje kończą się malutkimi kwotami końcowymi, a gdy zdarzy się, że mój login jest ostatnim przebijającym oferty innych, to jestem w siódmym niebie.

Lubię wygrywać pakiety BIDów i patrzeć, jak na moim koncie wzrasta ich suma.

Lubię, gdy mija zwalniają się limity wygranych aukcji. Trzydziestodniowe oczekiwanie na ponowną możliwość udziału w licytacjach jest bardzo wyczerpujące.

Lubię dostać pokaźną sumę BIDów za post napisany na Bloga.

Lubię wszystko, co daje strona za10groszy.pl, gdyż oprócz możliwości zdobycia przedmiotów, można także interesująco spędzić tu czas. Czas, z którym niekiedy nie ma co zrobić i zamiast go przesypiać lub tracić bezpowrotnie, lepiej wykorzystać go na zabawę. Dajmy sobie odrobinę szczęścia i uśmiechu, który zwykle gości na ustach, gdy to właśnie my okazujemy się ZWYCIĘZCĄ.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Lubie aukcje na za10groszy.pl bo można sprawić bliskim prezent za nie wygórowana cene:) Licytujcie to bardzo fajna zabawa:)

    Odpowiedz
  2. jest kolorowo i odlotowo polecam wszystkim,serdecznie zapraszam bo gdzie wam będzie lepiej jak nie tu 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.