Licytuj bezpiecznie w Serwisie za10groszy.pl – cz. 1

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W globalnej sieci z każdym dniem przybywa stron, które wabią użytkowników atrakcyjnymi ofertami. Sklepy internetowe oraz serwisy aukcyjne zrzeszają coraz większą ilość osób zainteresowanych nie tylko dokonywaniem zakupów, ale także spędzeniem przyjemnie czasu przed ekranem monitora.

smallDo takich miejsc należy bez wątpienia za10groszy.pl, jeden z liderów i współtwórców segmentu entertainment shopping. To serwis wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, cieszący się zaufaniem wśród setek tysięcy zadowolonych internautów.

Wybór właściwego adresu internetowego

Nie daj się zwieść zapewnieniom znajomego, który twierdzi, że licytował na za10groszy.pl, a logował się pod zupełnie innym adresem. Ostatnio w internecie pojawia się coraz więcej serwisów aukcyjnych, które próbują budować swoją pozycję na naszej renomie i popularności. Dodatkowo serwisy te mogą nie być odpowiednio zabezpieczone. Na za10groszy.pl połączenia są szyfrowane, zatem dajemy Ci pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Pamiętaj! Serwis działa w Polsce tylko pod domeną za10groszy.pl, zaś na świecie znany jest jako Wellbid.com. Klikając na http://za10groszy.pl/index.html / http://wellbid.com/index.html, masz 100% pewność, że trafiasz bezpośrednio do nas!

Korzystaj ze swojego komputera

Do Serwisu za10groszy.pl loguj się zawsze ze swojego osobistego komputera, posiadającego aktualizowane na bieżąco zabezpieczenia antywirusowe.

Nie licytuj w kawiarence internetowej lub bibliotece i nie przesyłaj stamtąd dokumentów (niezbędnych do procesu weryfikacji przeprowadzanej przez Serwis)! Nie dokonuj tam również płatności za aukcję. W miejscach ogólnego dostępu, z których korzysta wiele osób, możesz paść ofiarą złodziei haseł, czy numerów kart kredytowych. Bądź ostrożny!
Nie udostępniaj też swoich danych do logowania nikomu, nawet najbliższym członkom rodziny. Dzięki temu masz pewność, że nikt inny nie skorzysta z Twojego konta w Serwisie.

Znajomość regulaminu Serwisu

Przed zarejestrowaniem się zapoznaj się dokładnie się z regulaminem Serwisu za10groszy.pl. Posiadając gruntowną wiedzę na nasz temat, będziesz świadomy, kim jesteśmy, a także poznasz swoje prawa, przywileje oraz zasady, jakie obowiązują każdego użytkownika.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Biuro Obsługi Serwisu za10groszy.pl odpowie na każde Twoje pytanie. Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza na stronie.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.