Ślub jak z bajki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Niedawno ja i mój narzeczony pobraliśmy się. Organizacja ślubu i wesela jest niezwykle kosztowna. Wśród szeregu spraw, jakie musieliśmy załatwić, było znalezienie odpowiedniego fotografa, który z wyczuciem i smakiem uwieczni najważniejsze chwile w naszym życiu. Nieoczekiwanie z pomocą przyszedł wujek i… za10groszy.pl!

11.02.2015_MFPoszukiwania dobrego fotografa, który świadczy usługi w przystępnej cenie, okazały się sporym wyzwaniem. Obsługa fotograficzna ślubu i wesela, do oczepin, oraz krótki plener w dniu ślubu, to już był koszt paru tysięcy złotych. Do tego album, płyta CD, obróbka zdjęć… Cena rosła!

Straciliśmy nadzieję, że uda nam się w odpowiednim terminie znaleźć fotografa, który spełni stawiane przez nas wymagania, a jednocześnie nie będzie zbyt drogi.
W ostateczności wzięłam pod uwagę również mojego wujka, który doskonale zna się na fotografii, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Amatorsko uwieczniał każdą rodzinną imprezę, ale niestety nie dysponuje odpowiednim sprzętem, który sprawdziłby się podczas tak ważnego dla nas wydarzenia.

Niespodziewanie wujek sam wyszedł z inicjatywą i skontaktował się z nami, właściwie tylko po to, by pochwalić się swoim nowym nabytkiem – super nowoczesnym aparatem, który wylicytował na za10groszy.pl. Udało mu się również zdobyć do niego dobrej klasy obiektyw, który uchwyci każdy detal z różnej odległości, pojemną kartę pamięci, gwarantującą możliwość wykonania setek zdjęć oraz lampę błyskową zapewniającą wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.
Wujek bardzo szybko „oswoił się” z nowym aparatem, przestudiował fachowe piśmiennictwo, potrenował na kilku imprezach rodzinnych i podjął decyzję o… założeniu własnej działalności, spełniając tym samym swoje największe marzenie.

A my byliśmy pierwszymi klientami mojego wujka. Miałam do niego pełne zaufanie. Znałam jego „portfolio” i wiedziałam, że doskonale poradzi sobie z zadaniem! Nie pomyliłam się. Zdjęcia zachwyciły wszystkich, a obrazy doskonale oddały towarzyszące nam i gościom emocje, zatrzymały na zawsze momenty pełne wzruszeń…

Mogę śmiało przyznać, że za10groszy.pl uratowało nasze wesele :). Za sprawą fantastycznego sprzętu, który mój wujek wylicytował za niewielkie pieniądze w tym serwisie, udało mu się utrwalić ten wyjątkowy moment w naszym życiu. Pamiątka, której nie da się wycenić!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.