Nocne licytowanie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wielu z was zastanawia się, jaka pora jest najlepsza na rozpoczęcie licytacji: rano, wieczorem, a może w blasku księżyca? Nocne licytowanie kusi najbardziej – część użytkowników sądzi, że po zmroku zainteresowanie aukcjami jest najmniejsze.

26.01.2015_MFNocą, owszem, zazwyczaj… się śpi. Nie oznacza to jednak, że po zachodzie słońca aukcyjne życie ustaje. Przebijać mogą zarówno nocne marki, jak i zakopane pod kołdrą śpiochy. Pierwsi wybierają przebijanie ręczne, drudzy włączają Automat, a następnie wskakują z powrotem do łóżka.

– Kiedyś moją strategią było nocne licytowanie. Ku mojemu zaskoczeniu liczba nocnych użytkowników nie różni się znacznie od tych walczących w dzień – wyznała Jadzik84.

Podobnego zdania jest kajak89: Godzina aukcji nie ma wpływu na liczbę uczestników. Nie nastawiaj się, że w nocy na pewno wygrasz.

Nieco odmienny pogląd ma Fifa1 – dla niego nocne licytowanie ma sens, choć zaznacza, że: nigdy nie mamy 100% szans na zwycięstwo.

I tak najważniejszy jest zawsze wybór najlepszej strategii. Dobrą opcją jest włączenie Automatu, zwłaszcza jeśli po zmroku wolicie słodko chrapać niż siedzieć przed komputerem. Automat przebija za was, a wy w tym czasie możecie oddać się marzeniom sennym. Nie wiecie jednak, jak licytują przeciwnicy po drugiej stronie kuli ziemskiej. Dobrym wyjściem jest też przebijanie ręczne. Inni użytkownicy mogli przecież ustawić swoje Automaty na niewystarczającą liczbę przebić. Jeśli w dodatku poszli spać, ich czujność również jest uśpiona. Może się więc okazać, że zdobędziecie przedmiot o wiele szybciej, niż zakładaliście.

Niezależnie od obranej strategii warto pamiętać, że na naszych aukcjach możecie licytować 24 godziny na dobę. To Serwis dopasowuje się do waszego wolnego czasu, a nie wy do Serwisu. Nie musicie się pilnować, by rozpocząć licytację w odpowiednim momencie. Nie musicie martwić się, że przegapicie okazję na zdobycie atrakcyjnego przedmiotu.

A wy kiedy najchętniej licytujecie? Gdy za oknami mrok, wczesnym porankiem, a może popołudniami? Podzielcie się waszymi doświadczeniami.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. to jest tak wciagajace ze nie wiem jak jutro wstane o 3 rano do pracy:-)

    Odpowiedz
  2. te licytacje to fajna rzecz ale straszny pichłaniacz czasu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.