Dołącz do Programu Partnerskiego!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Polecaj Serwis innym i zdobywaj nowych Użytkowników oraz Partnerów, a w krótkim czasie możesz zyskać sporą sumę pieniędzy. I to bez wkładu własnego, za to z głową pełną pomysłów na promowanie naszych Aukcji.

23.01.2015_MFAby przyłączyć się do Programu Partnerskiego, nie musisz być użytkownikiem Serwisu za10groszy.pl. Wystarczy wejść na stronę Programu i założyć Konto Partnerskie. Po zalogowaniu będziesz miał dostęp do profesjonalnych poradników, z których dowiesz się, jak zostać Partnerem, a także jak od podstaw rozpocząć kampanię on-line. Będziesz miał do dyspozycji system raportów, który umożliwi analizę efektywności twoich działań. Dzięki unikalnym identyfikatorom dodanym do każdego linku uzyskasz możliwość obserwowania, jak działają poszczególne reklamy. Oferujemy też wsparcie ze strony zespołu menedżerów.

Prowizja za każdego nowego Użytkownika naliczana jest jednorazowo według atrakcyjnych stawek. Konkretną kwotę będziesz otrzymywać za pierwszy zakup pakietu BIDów, dokonany przez pozyskanego przez ciebie Użytkownika. Jeśli ktoś dzięki tobie zarejestruje się w Programie Partnerskim i dołączy do twojej sieci partnerskiej, aktywność ta również będzie dla ciebie opłacalna. W takim wypadku wysokość prowizji wynosi 15% od przychodu uzyskanego przez pozyskanego Partnera, naliczane przez sześć miesięcy od momentu rejestracji. Prowizję możesz wpłacać na swoje konto Paypal, konto bankowe lub odebrać w formie czeku.

Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do swojego osobistego linku polecającego oraz gotowych bannerów w wielu formatach, które przygotowaliśmy dla naszych Partnerów. Bannery i linki dostępne są w różnych wersjach językowych, dzięki czemu będziesz mógł promować Serwis również w innych krajach!

Gdzie polecać Serwis za10groszy.pl?
– na swoim blogu / stronie www – zamieść dowolny banner na swoim blogu lub stronie internetowej i zgarniaj prowizję;
– poprzez pocztę e-mail – w stopce swojego maila wstaw link do Programu Partnerskiego, wtedy otrzyma go każdy, do kogo wyślesz wiadomość;
– na forach internetowych – promuj nasz Serwis na różnych forach internetowych; na końcu swojej wypowiedzi umieszczaj linki i zachęcaj do rejestracji;
– w serwisach społecznościowych – publikuj informacje na temat Serwisu na swoich profilach, np. na Facebooku.

Cierpliwe i systematyczne działanie na pewno przyniesie wymierne korzyści. Promowanie Serwisu za10groszy.pl może oznaczać stabilny dochód i dużą satysfakcję. A zatem do dzieła!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.