Nie stój w kolejce do lekarza, licytuj!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Obserwując tłumy rywalizujących ze sobą na aukcjach w serwisie za10groszy.pl osób nasunęła się pewna analogia do państwowej służby zdrowia. Jest jednak pewna kluczowa różnica – Serwis zawsze działa bardzo sprawnie, czego niestety nie można powiedzieć o wielu przychodniach czy szpitalach.

21.01.2015-MF_1_za10groszyIdąc do przychodni (wchodząc na stronę za10groszy.pl) nigdy nie zostaniesz odprawiony z kwitkiem. Każdy dorosły człowiek może skorzystać z dobrodziejstw Serwisu i być pełnoprawnym pacjentem (użytkownikiem). Niekiedy pacjenci (użytkownicy) starają się za wszelką cenę dostać do najlepszego lekarza (sięgnąć po zwycięstwo). Przepychają się nawzajem, wchodzą bez kolejki, gdy tylko doktor zacznie już przyjmować (zacznie się licytacja).

Sprytniejsi rezerwują miejsce w kolejce do kilku różnych lekarzy jednocześnie (ustawiają Automaty). Dzięki temu odwiedzają kilku doktorów w krótkim czasie (wygrywają kilka Aukcji), wychodząc z receptą w garści (bonem) i postawioną, pewną diagnozą (wygranym przedmiotem), a czasem ze skierowaniem na zabiegi rehabilitacyjne (ekstra BIDy za wpis na Bloga).

Warto pamiętać, że lekarze specjaliści są zobligowani tylko do pewnej ustalonej ilości przyjętych pacjentów (limity Aukcji) – po pięciu wizytach musimy czekać miesiąc od pierwszej wizyty, aby ponownie zarejestrować się u kolejnego specjalisty (Aukcja z przedmiotem). Gdy dopadnie nas jakaś dolegliwość, co dobę można udać się do lekarza pierwszego kontaktu (Aukcja z pakietami BIDów), a aby uzyskać poradę od ręki wystarczy iść do prywatnego lekarza (opcja Kup Teraz).

W Serwisie za10groszy.pl, w przeciwieństwie do niektórych ośrodków zdrowia, możesz liczyć na gruntowną pomoc ze strony personelu medycznego (pracownicy Biura Obsługi Klienta), który dba o komfort pacjentów (użytkowników), udzielając odpowiedzi i radząc co robić w trudnych przypadkach.

Rejestrując się w przychodni (zakładając Konto) należy w recepcji okazać dowód tożsamości i wypełnić kartę. Nie można wpisywać nieprawdziwych danych. Wszystko jest dokładnie sprawdzane (weryfikacja). W przypadku gdy zataimy informacje np. co do przebytych chorób (złamanie Regulaminu), lekarz może odmówić udzielenia pomocy (blokada Konta).

Czym to grozi? Utratą szansy, by zostać przyjętym na wizytę u lekarza (sięgnąć po wygraną), zarówno specjalisty (bardzo cenny przedmiot), jak również pierwszego kontaktu (pakiet BIDów). Nie usłyszymy diagnozy (wymarzony przedmiot), ani recepty (bon). Nie otrzymamy lekarstwa na nasze dolegliwości, a warto pamiętać, że najlepszym lekarstwem… jest zastrzyk emocji towarzyszący zwycięstwu!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.