Więcej sukcesów na licytacjach

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Każdy, kto zaczyna tu licytować, liczy na to, że odniesie sukces. Wielu z was pewnie jest ciekawych, w jakich sposób wybierać aukcje, w których warto licytować – chętnie podzielę się z wami kilkoma ciekawymi radami.

10012015_MFPierwsza rada: zacznijmy obserwację od strony głównej. Tam widzimy listę aukcji, na których już trwa licytacja i takich, na których zegar odmierza powoli czas, ale nikt jeszcze nie licytuje. Nie radzę wam wybierać aukcji z tej pozycji, bo są widoczne dla każdego, kto wejdzie na stronę. Warto kliknąć na guzik „więcej” i poszukać takich aukcji, na które nikt do tej pory nie zwrócił uwagi.

Rada druga: zacznijmy od zajrzenia w zakładkę „Statystyki”. Na ich podstawie możemy zrobić obliczenia, przeanalizować, czy jesteśmy odpowiednio przygotowani oraz czy mamy wystarczającą liczbę bidów do dyspozycji. Przejrzyjmy też zakładkę zakończonych aukcji poszukując danego przedmiotu. Z niej uzyskamy te same informacje, co w statystykach, ale także informację o godzinie rozpoczęcia i zakończenia licytacji. To pozwoli nam lepiej się przygotować i oszacować, o której porze najlepiej licytować ten konkretny produkt.

Rada trzecia: zobaczmy, jakie aukcje zaczynają się w podobnym czasie, co ta wybrana przez nas i ile kosztuje na niej jedno przebicie. Jeśli w tym samym czasie rozpoczynają się trzy licytacje, na których przebicie kosztuje 3 bidy, udział innych użytkowników rozłoży się bardziej równomiernie, niż w przypadku trzech aukcji z różną wartością przebicia.

Rada czwarta: zwróćmy uwagę, ile osób bierze udział w aukcjach z pakietami 100 bidów. Jeśli rywalizuje ze sobą w danym momencie dużo osób, trafiliśmy akurat na gorący moment na stronie. To nie jest zbyt miarodajna technika, ale czasem pomaga.

Rada piąta i najważniejsza: nie licytujmy nerwowo, spróbujmy zachować spokój. Pośpiech nie jest wskazany i może skutkować podjęciem błędnej decyzji. Kiedy jesteśmy zdenerwowani, warto na chwilę zrezygnować z licytowania i odpocząć trochę.

Rada szósta, na koniec: nie smućmy się jeśli nie uda nam się wygrać. Każdemu to się zdarza, nawet najlepszym. Nie traćmy nadziei, w końcu szczęście się do nas uśmiechnie!

Rada siódma, nieprzewidywalna: Bądźmy na stronie za10groszy.pl codziennie, nie dajmy się zaskoczyć wprowadzanymi zmianami. Ja 75% czasu na stronie spędzam na analizowaniu i poszukiwaniu, a tylko (aż) 25% na licytowaniu. Fajnie jest zachować takie proporcje.

Mam nadzieję, że moje rady wam się przydały, życzę dużo szczęścia.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

6 Komentarze

 1. Zauważył am że coraz więcej osób korzysta ze str za 10 groszy co jest pozytywne

  Odpowiedz
 2. witam, przegrałem 400 bidów w sumie 60 zł, trochę się zniechęciłem spróbuję jeszcze raz może znajdę jakiś patent trochę mnie to wcjąga

  Odpowiedz
 3. też nie udało mi się wygrać upatrzonej przez siebie rzeczy 🙁 ale postaram się skorzystać z drogocennych rad 🙂

  Odpowiedz
  • Rady się przydały, pierwsza aukcja opatrzona została zwycięstwem

   Odpowiedz
 4. Mi się nie udaje :/

  Odpowiedz
  • A stosujesz się wszystkich rad, zwłaszcza tej siódmej? 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.