Ograniczenia i limity jednak interesują mnie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wygrałeś pięć aukcji i nie możesz stać się zwycięzcą w kolejnej? Wielu użytkowników za10groszy.pl napotka na swojej drodze problem dotyczący obowiązujących limitów. Czy rzeczywiście limity są problemem? A może tak naprawdę pomagają nam w odnoszeniu zwycięstw?

07012015_MFW tym tekście zamierzam pokrótce przedstawić kilka refleksji na temat limitów oraz tego jak obrócić je na własną korzyść.

Analizując własne doświadczenia muszę przyznać, że limit pięciu wygranych przedmiotów wykorzystałem już pierwszego dnia. Sztuka wielokrotnego zwycięstwa w tak krótkim czasie udała mi się całkiem nieźle. W ciągu paru godzin stałem się posiadaczem 5 bonów Sodexo o wartości 50zł.
Byłem przekonany, że tak jak w przypadku BIDów, jest to jednodniowe ograniczenie, dlatego też jak najszybciej chciałem wygrywać kolejne przedmioty. Mój błąd polegał też na tym, że nie przeczytałem dokładnie FAQ, Regulaminu i Pomocy. Niewiedza okazała się dla mnie zgubna.

Następnego dnia niecierpliwie czekałem, aż wybije godzina, umożliwiająca mi wejście do nowej licytacji. Sukces odniesiony dobę wcześniej bardzo rozbudził mój apetyt – już zaczynałem liczyć w głowie mój przyszły majątek. Niestety, tym razem doczekałem się tylko wielkiego rozczarowania. Nie ukrywam, że na początku byłem tym wszystkim nieco zawiedziony, jednak gdy spojrzałem na to nieco z boku, dostrzegłem tak naprawdę więcej plusów niż minusów tych ograniczeń.

Po pierwsze – limity wyrównują szanse na wygraną wszystkim użytkownikom. Gdyby nie limity to osoby, które mają już spore doświadczenie miałyby monopol na wygrywanie.

Po drugie – limity dają nam czas na odpoczynek i spokojne prowadzenie statystyk. Mamy dzięki nim parę chwil na regeneracje i przygotowanie się do kolejnych ciężkich pojedynków.

Po trzecie – możemy poszukać przeróżnych informacji o konkursach, dzięki którym małym kosztem finansowym możemy całkiem ładnie podreperować nasz BIDowy budżet przed następnymi licytacjami.

Powodzenia w dobrym wykorzystaniu przerw spowodowanych limitami. Ja swoją wykorzystałem w satysfakcjonujący mnie sposób. Teraz, jak nowo narodzony i spragniony wrażeń wracam na aukcje!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.