Licytacje jak wykwintny obiad

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ostatnio doszłam do wniosku, że licytowanie na aukcjach w serwisie za10groszy.pl jest jak jedzenie uroczystego, wytrawnego obiadu w restauracji.

24.12.2014_MFIdealna przystawka to początek naszej uczty. Warto spróbować wybornej ryby w pikantnej zaprawie na zimno lub aromatycznych pierożków, zaś licytację na aukcjach rozpocząć od aukcji Debiut, by wejść w rytm licytowania, a tym samym rozbudzić apetyt na danie główne (wymarzony, wcześniej upatrzony przedmiot).
Jeśli w menu nie znajdziemy interesującej nas pozycji (nie możemy brać udziału w aukcji Debiut), zdecydujmy się od razu na pyszną zupę.

Gorący wywar powolutku napełnia nasz żołądek, a my powolutku przystępujemy do pierwszych licytacji o super produkty. Żeby nie nasycić się od razu, nie spieszmy się z jedzeniem. Najpierw wybierzmy bon na 50zł, którego licytację potraktujmy jako rozgrzewkę.

Tak jak po zjedzeniu zupy przechodzimy do dania głównego, tak po mniejszej wygranej przejść możemy na tę główną, upatrzoną wcześniej aukcję. Ustawiamy swój automat (bierzemy sztućce do ręki) i przystępujemy do zaciętej walki (do konsumpcji). Zawsze walczmy do końca i nigdy nie odpuszczajmy – jednym słowem – zjadajmy wszystko do ostatniego okruszka!

Po obfitym obiedzie czas coś słodkiego, czyli deser. Opisujemy nasze przeżycia, dzielimy się strategiami i propozycję artykuły na blog za10groszy.pl wysyłamy na adres redakcji Serwisu. I na osłodę dostać możemy ekstra BIDy, a radość z ich otrzymania smakuje jak szarlotka na ciepło z bitą śmietaną!

Po tak wykwintnym, świątecznym posiłku, wychodzimy z restauracji zadowoleni. Mimo iż jesteśmy syci, to już planujemy to, co zjemy tam następnym razem… Wyłączamy komputer i podekscytowaniu w oczekiwaniu na kuriera, który dostarczy nam przesyłkę, rozmyślamy nad kolejnym przedmiotem o który zawalczymy na za10groszy.pl.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.