Mikołajowy strajk

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

shutterstock_67050655-1_smaller

Dla wielu ludzi Święta bez Mikołaja to nie Święta. A co by było, gdyby Mikołaj w tym roku zastrajkował i zaszył się w swym domu w odległej Laponii?

krasnalDzieci zapłakane, rodzice zmartwieni, elfy bez pracy, za to radość złośliwego Grincha. Wizja nieco przerażająca, bo pulchny brodacz towarzyszy nam od wielu lat. No, ale św. Mikołaj to też człowiek, a do tego staruszek. Miliony kilometrów przemierzonych saniami, tryliony przeczytanych listów, setki zużytych worków na prezenty, niesforne szkraby – każdy czułby się zmęczony.

A zatem św. Mikołaj strajkuje i domaga się więcej radości, życzliwości i miłości wśród ludzi. Grozi zwolnieniem reniferów i zgoleniem bujnej brody. Pani Mikołajowa dzielnie wspiera swojego męża, kończąc z łataniem Mikołajowych rękawic. A pod choinką ani jednego prezentu.

Czy Mikołajowy strajk naprawdę nam grozi? Spokojnie, niestrudzony Mikołaj jak co roku odwiedzi wasze domy, pełen serdeczności i pobłażliwości dla niegrzecznych dzieci i jeszcze bardziej niegrzecznych dorosłych – również tych licytujących na za10groszy.pl.

Wesołych Świąt życzy
mikolaj
logo_za10groszy_fat_green_black

shutterstock_67050655-2-smaller


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.