Automat Smart dla szybkich i bystrych!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Potrzebujesz przerwy? Nie masz czasu na pojedyncze ręczne przebijanie? Nie chcesz skupiać się na analizowaniu przebiegu Aukcji? Nie wiesz, kiedy dokładnie włączyć się do licytacji? Mamy dla ciebie świetnie rozwiązanie – ustaw Automat Smart. Zobacz, jak działa nowy, inteligentny Automat.

Smart_fb2_pJuż nie musisz przewidywać następnego kroku przeciwników – Automat Smart zrobi to za ciebie. To naprawdę bardzo inteligentny Automat, bo uruchomia się dopiero wtedy, gdy na Aukcji zostanie już tylko jedna osoba. Ta osoba właśnie wygrałaby Aukcję, gdyby nie… ty i twój Automat Smart. Włączając go dostarczasz sobie i rywalom dodatkowych emocji!
Prawda, że sprytne?!

Jak dokładnie działa nowy Automat Smart?

1. Automat Smart ustawiasz w dowolnym momencie trwania Aukcji. Przed wykonaniem pierwszego przebicia możesz go jeszcze wyłączyć.

2. Automat Smart nie uruchamia się od razu, lecz zawsze czeka na najbardziej odpowiedni moment. Przebija po raz pierwszy dopiero, gdy na Aukcji licytuje już tylko jedna osoba.

3. Po pierwszym przebiciu Automat Smart „zmienia się” w zwykły Automat i wykonuje zaplanowane przebicia.

Ustawienie Automatu Smart pozwala ci w doskonały sposób przechytrzyć rywali. Za możliwość utarcia nosa przeciwnikom zapłacisz niewiele, ale radość, która temu towarzyszy jest bezcenna.

Zatem do dzieła. Bądź sprytny! Włącz Automat Smart i w prosty sposób zwiększ swoje szanse na zwycięstwo!

Zobacz, jak dokładnie działa Automat.

Przeczytaj o Automatach w Pomocy.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. A ja mam jedno ale zeby smart byl drozszy bo tak to kazdy bedzie bral smart . Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Jest ok nic (+)

   Odpowiedz
 2. Mi ten automat nie przypadł do gustu, bardziej odpowiadał mi stary automat i nawet ten zeszyt ze statystykami, przynajmniej ciężka praca ich zbierania mogła zostać wynagrodzona w postaci wygranej. Aktualnie to nie liczy się już żadna strategia, ilość bidów na koncie tylko a i wyłącznie szczęście.
  Obawiam się troszkę czy gracze nie odejdą do konkurencji :-(… Mam nadzieję, że w razie czego w porę zareagujecie i coś z tym zrobicie.

  Odpowiedz
 3. Ja też w sumie wolę samemu miec kontrolę nad tym co robię;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.