Zrób sobie Mikołajkowy prezent i wygraj licytację!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie masz pomysłu, jak spędzić Mikołajki? Przyłącz się do emocjonujących licytacji w otoczeniu rajdowców i polskich celebrytów. Te i inne atrakcje zapewni Ci Serwis za10groszy.pl podczas Rajdu Barbórka. Start w sobotę, 6 grudnia, na warszawskim Bemowie.

vocherRok wyścigów zgodnie z tradycją wieńczy grudniowy Rajd Barbórka. Po ekscytujących zmaganiach na oesach wisienką na torcie będą równie emocjonujące Aukcje na żywo. Każdy może wziąć udział w naszej zabawie. Swoją obecność zapowiedziała już piękna Natalia Siwiec. Dobrą informację mamy również dla damskiej części publiczności – rajdową aukcję poprowadzi popularny aktor, Przemysław Cypryański.

Podczas 52. Rajdu Barbórka pojawią się mistrzowie kierownicy: Kajetan Kajetanowicz, Wojciech Chuchała, Tomasz Kuchar i Krzysztof Hołowczyc. Nie zabraknie też słynnego Felixa Baumgartnera, który kolejny raz zmierzy się z bardzo trudnymi trasami. Wśród rajdowych sław znalazła się także nasza niezniszczalna załoga w składzie: Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski – która rok 2014 chce zakończyć z rekordowym czasem.

W sobotę, 6 grudnia, koniecznie odwiedź stoisko za10groszy.pl i weź udział w ostatniej w tym sezonie Aukcji na żywo! Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: nowoczesny telewizor, markowy ekspres do kawy oraz przejażdżka z naszymi rajdowcami. Po aukcyjnych emocjach zapraszamy do wspólnych zdjęć z gwiazdami oraz wirtualnych wyścigów na PlayStation. Do zobaczenia w Warszawie!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.