Automatowa rewolucja

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Automat zapewne należy do waszych ulubionych funkcjonalności w Serwisie za10groszy.pl. Próżno szukać Aukcji bez choć jednego ustawionego Automatu. Właśnie z myślą o naszych Użytkownikach wprowadziliśmy rewolucyjną zmianę – nową minimalną liczbę Przebić.

automatMDo tej pory na Aukcjach z przedmiotem trzeba było ustawić Automat na minimum 45 przebić, a na aukcjach z pakietem BIDów – na 15 przebić. Każdy BID jest na wagę złota, a w takim układzie trudno było przewidzieć kolejny ruch rywali i zaplanować swój scenariusz licytowania.

Od dziś zapomnijcie o długim liczeniu przebić przeciwników. Teraz na wszystkich Aukcjach możecie ustawić Automat na minimum 5 przebić. Zyskujecie tym samym większy wpływ na przebieg licytacji. Ile razy rozmyśliliście się zaraz po ustawieniu Automatu albo w ogóle go nie ustawiliście? Bo za dużo czekania, za dużo innych Automatów, za dużo BIDów. Nie musicie już czekać na kilkanaście czy kilkadziesiąt przebić, by wrócić do licytowania ręcznego  lub zacząć obmyślać nową strategię, kiedy ponownie włączyć swój Automat.

Od teraz możecie częściej zmieniać taktykę, co pomoże wam w zwodzeniu przeciwników.

Nie zwlekajcie! Ustawcie swoje Automaty już teraz i zobaczcie, jak bardzo emocjonujący jest od teraz przebieg każdej Aukcji!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Ja tam osobiście preferowałem stare automaty na 45 przebić. Wiadomo było ile czasu mniej więcej zajmie wyzerowanie automatu i można coś tam było wyliczyć, wykombinować. Teraz to będzie jakaś dżungla, tak trochę bez sensu. Poza tym, za leniwy jestem żeby co 5 przebić zmieniać ustawienia automatu 🙂 Wiem, można od razu ustawić na więcej przebić, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Lepszą zmianą byłoy pozostawienie 45 przebić, ale zmiejszenie bidów za jedno przebicie, tak aby zamiast 9 bidów jak do tej pory przebicie kosztowało 3 bidy. To miałoby większy sens. A wy co myślicie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.