Jest w czym wybierać!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl dostępnych jest kilkaset różnych produktów, znanych i rozpoznawalnych globalnie marek! Każdy może tu znaleźć coś dla siebie! Kładziemy też nacisk na to, by na bieżąco wprowadzać do oferty nowości pojawiające się na rynku. Oprócz przedmiotów możesz kupić także pakiety BIDów, żeby mieć jeszcze więcej możliwości wygrania fantastycznych produktów. A jeśli nie masz czasu licytować, po prostu… Kup Teraz!

01122014-2-MFPoszukujesz aparatu fotograficznego, telewizora, czy odtwarzacza MP3? Koniecznie zajrzyj do FOTO i RTV, zaś jeśli jesteś entuzjastą najnowszej generacji smartfonów, w kategorii TELEFONY znajdziesz to, czego poszukujesz.
Twój stary pecet nie spełnia oczekiwań? Wymień go na laptopa konwertowalnego albo tablet. Szeroką gamę produktów znajdziesz w KOMPUTERY I KONSOLE. Żonie wylicytuj żelazko, dzięki któremu twoje koszule będą zawsze idealnie wyprasowane. Możesz zdecydować się również na blender lub sokowirówkę, za sprawą których Twoja druga połowa wyczaruje wyborne potrawy, zupy kremy i owocowe napoje. Przedmioty te dostępne są w kategorii DOM I TY.
Chcesz okazać sympatię teściowej? Zajrzyj do kategorii URODA I ZDROWIE i spraw jej matę masującą lub zestaw do stylizacji włosów (by już nie musiała spać w wałkach na głowie). Nie zapomnij o dzieciach! Dołożyliśmy starań, aby zaspokoić potrzeby milusińskich.
W naszej ofercie DLA DZIECI znajdują się: lalki, klocki, rowerki biegowe i samochodziki! Jeśli szukasz prezentu uniwersalnego lub chcesz podreperować swój domowy budżet, zajrzyj do kategorii PAKIETY, BONY i KARTY, gdzie znajdziesz bony na zakupy i karty upominkowe.

Aukcje, w których do wylicytowania są produkty to Aukcje z przedmiotem. Pamiętaj jednak, że możesz wygrać w ciągu 30 dni tylko 5 takich Aukcji. Zatem jeśli do obdarowania masz więcej niż pięć osób, niektórzy z nich będą na swój upominek musieli poczekać, do momentu aż zwolni się limit wygranych Aukcji na twoim koncie, a nastąpi to po 30 dniach od daty zakończenia pierwszej wygranej przez ciebie Aukcji z przedmiotem.

Potrzebny ci prezent dla szóstej osoby, a limit nie pozwala ci wziąć udziału w kolejnej Aukcji? A może po prostu chcesz szybko i od ręki zdobyć produkt, który cię interesuje? Skorzystaj z opcji Kup Teraz w dowolnym momencie trwania Aukcji. Nie wlicza się ona do limitu Aukcji, więc możesz skorzystać z niej tyle razy, ile chcesz! To doskonałe rozwiązanie dla niecierpliwych osób, które nie chcą lub nie mogą doczekać do końca trwania licytacji.
Zdecydowałeś się na Kup Teraz a wcześniej brałeś udział w Aukcji? Możesz otrzymać zwrot BIDów lub obniżyć cenę produktu.

W Serwisie za10groszy.pl możesz też wylicytować na Aukcjach pakiety BIDów – masz do wyboru pakiet 100, 500 lub nawet 2500 BIDów. Pamiętaj jednak, że w przypadku Aukcji z pakietami BIDów możesz jednego dnia (w ciągu 24h) wygrać tylko jedną taką Aukcję. Po upływie tego czasu znów będziesz mógł przystąpić do licytacji.

A co jeśli nie masz doświadczenia w licytowaniu i chcesz spróbować swoich sił? Weź udział w Aukcji Debiut, oferty skierowanej dla wszystkich nowicjuszy, dopiero rozpoczynających swoją przygodę w Serwisie. Jeśli zarejestrowałeś się po raz pierwszy i do tej pory nie wygrałeś Aukcji z przedmiotem, skorzystaj z tej możliwości! Oferta produktów dostępnych na Aukcji Debiut aktualizowana jest trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek. Jest zatem w czym wybierać! Pierwsze zwycięstwo zapewne rozbudzi twój apetyt i z zapałem przystąpisz do kolejnych zmagań, tym razem już jako doświadczony użytkownik.

 


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.