Emocjonujące licytacje podczas Rajdu Walii!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Podczas gdy światowej sławy kierowcy pokonywali kolejne odcinki specjalne na szutrowych trasach w ramach Rajdu Walii, będącego ostatnim etapem mistrzostw World Rally Championship, w parku serwisowym wierni kibice samochodowych zawodów doświadczyli dodatkowej fali emocji!

A wszystko to za sprawą aukcji na żywo, zorganizowanej przez Serwis za10groszy.pl.

Zachmurzone niebo i nieprzyjemny chłód nie odstraszył entuzjastów samochodowych zmagań! Przy naszym stoisku zgromadził się tłum osób chcących wziąć udział w licytacji. Urocze hostessy przeżyły prawdziwe oblężenie – każdy chciał się zapisać na listę uczestników!

O godzinie 14:00 prowadzący aukcję rozpoczął licytację. Nikogo nie trzeba było zachęcać do podnoszenia kart. Wszyscy ochoczo przebijali ceny, chcąc zdobyć cenne nagrody – telewizor Samsung 32”, PlayStation 4 oraz objazd z naszym zespołem – portugalskimi kierowcami WRC, Bernardo Sousą i Hugo Magalhãesem.

Emocje sięgały zenitu. Adam, któremu udało się wylicytować telewizor za 18 pensów, długo nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Początkowo sądził, że to tylko zabawa i że nagrody w rzeczywistości nie otrzyma. Dopiero kiedy wręczono mu wylicytowany przedmiot uświadomił sobie, że to prawda!

Największym zainteresowaniem cieszyło się PlayStation 4, idealny prezent na Święta, jak argumentował prowadzący, Brian. To właśnie licytacja tego przedmiotu wywołała największą ekscytację, zwłaszcza wśród dzieci. One co prawda licytować nie mogły, ale intensywnie wspierały swoich rodziców pragnących spełnić marzenia swoich pociech. Okrzyków, pisków i śmiechu było co niemiara! Ostatecznie wygrana przypadła w udziale uczestnikowi o imieniu Andrew, któremu towarzyszył brat Simon. Za swoją nagrodę zapłacili 81 pensów.

Ostatni na licytację wystawiony został co-drive, czyli przejażdżka z Bernardo Sousą i Hugo Magalhãesem! Zwycięzcą został Stuart, który za rajdową przygodę z kierowcami WRC2 zapłacił jedynie 43 pensy!

Jedno jest pewne – nasza obecność podczas Rajdu Walii 2014 odmieniła życie kilku osób, którzy zapewne przez długi czas wspominać będą niesamowite emocje, jakich doświadczyli bawiąc się z za10groszy.pl/Wellbid.com. Za nagrody zapłacili kilkanaście pensów, ale ich radość jest bezcenna! Chcesz zobaczyć zdjęcia z Rajdu Walii oraz przebieg Aukcji na żywo? Zobacz galerię!

This slideshow requires JavaScript.

A my ze swojej strony zapraszamy na kolejne, rajdowe emocje. Przenosimy się do Polski, na 52. Rajd Barbórka, który odbędzie w dniach 5-6 grudnia 2014! Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji na żywo i zdobycia wielu, fantastycznych przedmiotów za grosze!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.