Dobry login – podstawa sukcesu na Aukcjach

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Obserwując przebieg licytacji na pewno zastanawiasz się, kto kryje się pod konkretną nazwą użytkownika. Nie znasz swoich potencjalnych rywali, nie wiesz skąd pochodzą, co robią, gdzie pracują, ani ile mają lat. Do tego każdy użytkownik rejestrując się w Serwisie za10groszy.pl przybiera własny, unikalny pseudonim.

Czym się kierujesz wymyślając nazwę? Co wpływa na Twój wybór?

Powodów, dla których wybierasz konkretny login może być mnóstwo! Jedno jest pewne – zanim założysz konto, rozważ za i przeciw, wszystkie napływające do głowy pomysły i wybierz ten najlepszy. Jeśli już zdecydujesz się na wybraną nazwę, pamiętaj, że po zarejestrowaniu się nie będziesz mógł jej zmienić.

Posiadanie dobrego, niebanalnego loginu to sprawa kluczowa! To Twoja wizytówka, ślad, podpis. Twoje alter ego. Uruchom wyobraźnię i bądź kreatywny! A skąd czerpać inspirację?

Możesz wcielić się w postać znaną z filmów grozy i science fiction. U większości osób lęk wzbudzi spotkanie z mrocznym „DarthVaderem”, albo okrutnym „Freddie_Krugerem”. A może chcesz być jak „Diabeł666”, krwiożerczy „Gremlin” lub przerażająca laleczka „Chucky”? Dla kobiet mamy bardziej subtelne propozycje, takie jak: „Samara”, „PoisonIvy”, „RoseMary” albo nieustraszona i waleczna „Ripley_Nostromo”.

W opozycji do groźnych pseudonimów, postawmy słodkie, urocze i delikatne określenia. Jeśli chcesz się w Serwisie pokazać jako delikatna istota, wybierz taki login, który przywodzi na myśl misie, kotki, króliczki, łakocie i wpleć datę urodzin lub inicjały – „Króliczek83”, „MisioPysio1990”, „Kwiatuszek”, „18Landrynka”, „Kicia_Aga”.

Niektóre loginy pozornie nic nie oznaczają, ale uważaj – to może być mylące. Przykładowo ciąg cyfr „1234567” to tajny kod lub kombinacja służąca do otwarcia sejfu. Ktoś, kto wybiera sobie login „Xyz” po prostu chce pozostać do końca tajemniczy i niczego o sobie nie zdradzać.

Kolejna sugestia to nazwy, których elementem składowym jest słowo BID – „Big_Bid” „MaxiBid” „Bidder” „BIDuin” „BID_killer” „SuperBIDeros” „BIDMamma”. To zapewne ludzie, którzy cenią sobie wartość BIDów i rozsądnie nimi dysponują.

Weź pod uwagę, że wybrana przez ciebie nazwa może odzwierciedlać twoją osobowość, styl licytowania. Ale może też być zaprzeczeniem cech, które posiadasz. Obecni na aukcjach użytkownicy nie wiedzą, jak masz na imię, skąd pochodzisz, ile masz lat. To czyni cię anonimowym i sprawia, że możesz wcielić się w dowolną postać i być na aukcjach, kim tylko chcesz!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.