Licytujesz jak…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Która strategia jest najskuteczniejsza? To pytania często pada w wiadomościach naszych Użytkowników. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która mogłaby sprawdzić się w każdej sytuacji. Bo żelazna zasada Serwisu mówi, że ilu uczestników licytacji, tyle taktyk na Aukcji. Jednak można dostrzec pewne podobieństwa, które kojarzą się z różnymi zawodami. Sprawdź, jakim aukcyjnym specjalistą jesteś!

Matematyk – nie rozstaje się z kalkulatorem, robi obliczenia i szacuje, jak potoczy się licytacja. Przygotowuje bardzo dokładne notatki (kto zmienił ostatnio ustawienia Automatu, liczba zwycięstw przeciwnika, zainteresowanie danym przedmiotem). W oparciu o te dane tworzy matematyczny wzór na zwycięstwo w Aukcji.

Sportowiec – pierwszy ustawia się w blokach startowych, szybko mknie przez Aukcje. Uwielbia rywalizację i zawsze przoduje na liście zwycięzców. Wysoko stawia sobie poprzeczkę, by zgarnąć trofeum, czyli wymarzony przedmiot.

Informatyk – wykorzystuje swoją wiedzę o systemie i chętnie korzysta z Automatu. Licytuje o każdej porze, nawet gdy nie jest zalogowany. Działa metodycznie, choć jego plan nie zawsze okazuje się skuteczny.

Detektyw – wnikliwie obserwuje każdą Aukcję i wkracza do zabawy w idealnym momencie. Pilnuje liczby przebić. Rzadko korzysta z Automatu, by mieć jeszcze większą kontrolę nad resztą uczestników. Jest cierpliwy i bardzo dokładny.

Freelancer – działa spontanicznie i kreatywnie. Korzysta z różnych narzędzi w Serwisie, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy oraz jednorazowego dużego zysku.

Student – wszystkiego się uczy i ma bardzo ograniczony budżet. Czuje się zagubiony, dlatego czyta bloga i szuka wiedzy na innych stronach internetowych. Strach przed porażką sprawia, że licytuje przede wszystkim pakiety i bony.

Który opis pasuje do Ciebie? A może masz zupełnie inną taktykę? Napisz do nas o swoich doświadczeniach i zdobądź dodatkowe BIDy, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na powodzenie w kolejnej licytacji!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.