Zegarek biegacza na naszych Aukcjach!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Moda na bieganie trwa w najlepsze. Poranny lub wieczorny jogging dla wielu stał się stałym elementem dnia. Jeżeli również należysz do grona pasjonatów biegania, to z pewnością przyda Ci się wielofunkcyjny zegarek treningowy Garmin Forerunner 610. Z takim urządzeniem bieganie będzie jeszcze efektywniejsze. A co ważne, u nas sportowy gadżet wylicytujesz za grosze!

Załóż zegarek na nadgarstek i rozpocznij trening, urządzenie zarejestruje wszystkie parametry biegu. Możesz je swobodnie przeglądać – dotnij ekran i wybierz interesujący Cię bieg. Znajdziesz tam dane na temat dystansu, tempa, pozycji GPS oraz spalonych kalorii. Zegarek zaproponuje Ci również nowe, ciekawe trasy, by urozmaicić codzienny trening.

Garmin-Forerunner-610-GPS_wellbid_o_3Forerunner 610 to wyjątkowo elegancki i wytrzymały gadżet. Sprawdzi się w każdych warunkach. Deszcz, pot czy woda nie są żadną przeszkodą. Zegarek działa również wtedy, gdy masz na sobie rękawiczki do biegania. Za sprawą funkcji Virtual Racer możesz uczestniczyć w wirtualnym wyścigu, bijąc kolejne rekordy. A dzięki wibracji zostaniesz zaalarmowany o nowym wyniku.

Zegarek Treningowy Garmin Forerunner 610 to idealne urządzenie do analizy treningu. Zbiór danych bezprzewodowo można przesyłać na dowolne urządzenie. Nie zwlekaj, weź udział w licytacji i ciesz się z nowiutkiego zegarka biegacza.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.