Nowość na Aukcjach! iPad Air 2 oraz iPad mini 3!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Emocje związane z pojawieniem się na Aukcjach iPhone’a 6 nie zdążyły opaść, a my już szykujemy kolejną niespodziankę! Niebawem w Serwisie za10groszy.pl zagoszczą dwa najnowsze urządzenia marki Apple – iPad Air 2 oraz iPad mini 3!

Na pierwszy rzut oka trudno zauważyć różnicę między iPad Air 2, a jego starszym poprzednikiem. Cechą charakterystyczną nowego modelu jest rozmiar – jest on aż o 18% cieńszy, a jego wymiary to 240 mm x 169,5 mm x 6,1 mm. Ekran Retina, panoramiczny wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala, z podświetleniem LED, wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli przy 264 ppi pokryto powłoką antyodblaskową. Sercem iPada Air 2 jest procesor A8X, a dodatkową moc zapewnia mu koprocesor M8. Nowością jest funkcja Touch ID – czytnik linii papilarnych. Osoby często korzystające z aparatu fotograficznego w tabletach ucieszy wiadomość, iż nowy iPad Air 2 posiada wbudowaną kamerę iSight 8 MP. Jej cechą jest przede wszystkim udoskonalone wykrywanie twarzy, ustawianie ostrości stuknięciem oraz dodawanie geoznaczników do zdjęć.

iPad Air 2 oraz iPad mini 3

iPad Air 2 oraz iPad mini 3

Kolejnym produktem marki Apple, o który już niebawem będziecie mogli zawalczyć jest iPad mini 3, nieco mniejszy od iPad Air 2 (jego wymiary to 200 mm x 134,7 mm x 7,5 mm. Wyposażony w wyświetlacz Retina z powłoką oleofobową odporną na odciski palców. Wbudowany procesor A8X wspomagany przez koprocesor M7. Urządzenie posiada kamerę iSight 5 MP z mnogością różnorodnych funkcji wartych przetestowania

Na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl iPad Air 2 oraz iPad mini 3 o pojemności 16 GB dostępne będą w trzech wariantach kolorystycznych.
kolorki_apple


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.